1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. حضور گسترده و همه‌جانبه مردم در…

حضور گسترده و همه‌جانبه مردم در انتخابات نقطه قوت نظام در عرصه ملی و بین‌المللی است

حضور گسترده و همه‌جانبه مردم در انتخابات نقطه قوت نظام در عرصه ملی و بین‌المللی است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از میزان، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در پیامی میلاد باسعادت امام محمد بن علی (ع) را تبریک گفت. ظرافت اسب (آ) وی با اشاره به ویژگی های مؤمن از دیدگاه خود گفت: امام جواد(ع)آ) در حدیثی گفتندمومن او نیاز دارد الی سه مشخصات موفقیت از خدا و واعظی از خودش و پذیرش از آنها او را نصیحت می کند». مؤمن به سه خصلت نیاز دارد: اول توفیق خداوند; دوم، واعظ درونی و سوم، پذیرش نصیحت دیگران.

وی با اشاره به اهمیت توجه به این حدیث و تقویت روحیه پند و اندرز در جامعه، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: «اگر معنای امر به معروف و نهی از منکر و حدود آن روشن شود. برای مردم روشن می‌شود که یکی از جدیدترین، شیرین‌ترین، کارآمدترین و مؤثرترین روش‌های تعامل اجتماعی، امر به معروف و نهی از منکر است.» در حالی که در حال حاضر شاهد کاهش فریضه هستیم. از خیر و شر در سطح جامعه.

رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق رسانه ای و پرهیز از انتشار اخبار کذب، گفت: انعکاس اخبار کذب، منفی و ناامیدکننده در رسانه ها که نوعی سیاه نمایی محسوب می شود، موجب ناامیدی مردم می شود.

وی افزود: برخی در آستانه انتخابات در صدد ایجاد التهاب در جامعه و جریحه دار شدن اعتماد مردم با طرح مطالب خلاف واقع و دروغ هستند. در شرایطی که دشمن سعی دارد از هر روشی برای سیاه‌کردن عملکرد نظام سوء استفاده کند، رسانه‌های داخلی باید هوشمندانه عمل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اتهام زنی در رسانه ها اشاره کرد و گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری «هیچکس در قوه قضائیه یا خارج از این قوه و در رسانه تا زمانی که جرمی ثابت نشود، آن رسانه حق دارد و هیچکس حق ندارد آبروی یک مسلمان را خدشه دار کند». امید است رسانه ها و فعالان فضای مجازی این اقدام مهم را هدف خود قرار داده و تصویر صحیح و واقعی از مسائل کشور را به گوش مردم برسانند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری انتخابات با مشارکت بالا تاکید کرد: مشارکت گسترده و همه جانبه مردم در انتخابات نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه ملی و بین المللی است. و می تواند امنیت کشور را تامین کند و از توطئه دشمنان جلوگیری کند. به آب آهسته. تدریجی

رئیس دیوان عالی کشور گفت: انقلاب و نظام اسلامی حاصل تلاش مردم مؤمن و دولت‌مدار ایران اسلامی است که شهدای والامقامی را تقدیم راه حق کردند، لذا مشارکت گسترده مردمی است. مردم در انتخابات مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *