1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. اطلاعیه مهم بنیاد شهید درباره واردات…

اطلاعیه مهم بنیاد شهید درباره واردات خودرو برای جانبازان/ شرایط عرضه اعلام شد

به گزارش اختاز نیوز به نقل از فارس، دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص واردات خودرو جانبازان 50 درصد به بالا اطلاعیه شماره یک صادر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

با توجه به برگزاری سلسله جلساتی در خصوص اجرای فرآیند واردات خودرو جانبازان سرافراز 50 درصد به بالا با هماهنگی وزارت دفاع، تصمیمات ذیل اتخاذ شد:

1- به منظور انجام ثبت نام اولیه و انتخاب خودروهای وارداتی قابل عرضه توسط شرکت های واردکننده خودرو، سامانه ثبت نام برای ایثارگران واجد شرایط از 13 بهمن ماه در دسترس خواهد بود.

2- در مرحله اول به ایثارگران واجد شرایط از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

3- ثبت نام جانبازان در 3 سطح جانبازی شامل جانبازان ویژه 70 درصد با سقف ارزش خودروهای وارداتی تا سقف 35 هزار یورو، سایر جانبازان 70 درصد با سقف ارزش گذاری 30 هزار یورو و جانبازان 50 تا 69 درصد با سقف ارزش گذاری به ترتیب 25 هزار یورو از 4 تا 5 برای سطح یک، از 6 تا 7 برای سطح دوم و از 8 تا 10 فوریه برای سطح سوم انجام می شود.

حمله هکری به سرورهای بنیاد شهید تایید شد + جزئیات

4- ویرایش ثبت نام و انتخاب خودروهای وارداتی در سامانه به مدت 3 روز برای ایثارگران واجد شرایط فعال خواهد بود.

5- بدیهی است ثبت نام اولیه و انتخاب خودرو در سامانه واردات قطعی نبوده و مراتب بعدی از طریق مراجع ذیربط اطلاع رسانی خواهد شد.

6- آدرس سایت مرحله مقدماتی ثبت نام به شرح زیر اعلام می گردد.
Janbazan.saleauto.ir

7- ایثارگران باید در بازه زمانی تعیین شده مجاز به ثبت نام در سامانه باشند.

شایان ذکر است چنانچه جانبازی پس از تاریخ 10/02/1391 (قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران) به هر نحوی از تسهیلات ماده 45 (خودروی داخلی یا خارجی) بهره مند شده باشد مشمول واردات خودرو نخواهد بود.

همچنین در صورتی که طی مراحل ثبت نام و انتخاب خودرو مشخص شود که جانباز واجد شرایط از تسهیلات ماده 45 استفاده کرده است، از لیست معرفی شده خارج می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *