1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. انبار موادغذایی به وسعت ۱۰۰۰ مترمربع…

انبار موادغذایی به وسعت ۱۰۰۰ مترمربع طعمه حریق شد + عکس و فیلم

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت در خصوص آتش سوزی در یک فروشگاه مواد غذایی اظهار کرد: این حادثه ساعت 5:04 بامداد امروز چهارشنبه چهارم شهریور در جاده قدیم کرج شهرک دانش به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. بهمن.

وی با بیان اینکه محل آتش سوزی سوله ای بزرگ با سقف شیروانی قدیمی به مساحت 1000 متر مربع بوده که طبقه بندی شده با قفسه های فلزی و مملو از مواد غذایی و کاملاً شعله ور شده است، افزود: شش ایستگاه آتش نشانی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند و همزمان آتش نشانی قدس نیز در محل حادثه حاضر شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تصریح کرد: ضلع شمالی انبار یک ساختمان مسکونی بود که آتش نشانان برای جلوگیری از خطر آن را تخلیه کردند. همچنین چندین کارگاه در اطراف محل حادثه وجود داشت که ممکن بود شعله های آتش در آنها سرایت کرده باشد.

وی ادامه داد: آتش در حال گسترش و سرایت به اطراف بود که آتش نشانان از پشت بام شروع به اطفای حریق کردند و به داخل نفوذ کردند. بر اثر گرمای شدید سقف حادثه فرو ریخته بود.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *