1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. فروش ۹ خودروی وارداتی در سامانه…

فروش ۹ خودروی وارداتی در سامانه یکپارچه+ قیمت و اسامی خودروها

به گزارش اختاز نیوز به نقل از ایرنا، در این سامانه آمده است: متقاضیان در این مرحله می توانند سه اولویت را از سبد محصولات اعلام شده زیر انتخاب کنند. لازم به ذکر است در این مرحله ثبت نام جدیدی انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه فقط برای ثبت نام کنندگان قبلی است.

الف- خودروهای با قیمت ثابت در مبادی ورودی:

جدول شماره 1: محاسبه قیمت قطعی فروش خودروهای وارداتی در مبادی ورودی واحد: دستگاه / ریال

توجه: قیمت مندرج در جدول شماره 1 قیمت نهایی در مبادی ورودی و هزینه ها و هزینه های قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره گذاری، اسقاط خودروهای فرسوده، باربری و … می باشد. قیمت های فوق اضافه می شود که واردکنندگان می توانند با رعایت ضوابط اجرایی قانون حمایت از مصرف کننده خودرو در مدت زمان مقرر خودرو را تحویل گرفته و تحویل دهند.

ب- خودروهای با قیمت علی الحساب در مبادی ورودی:

جدول شماره 2- برآورد قیمت فروش محاسبه شده بر اساس ورودی واحد: ریال / دستگاه

170887599

تبصره 1 – قیمت در صورتحساب اعلام می شود، قیمت در مبادی ورودی است و هزینه ها و هزینه های قانونی پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، عوارض شماره گذاری، اسقاط خودروهای فرسوده، کرایه حمل و … در زمان ترخیص می باشد. صدور فاکتور نهایی، قیمت های ثابت می باشد. و تایید شده اضافه خواهد شد. پس از تماس اولیه واردکنندگان می توانند پس از دریافت 50 درصد قیمت علی الحساب با متقاضی قرارداد منعقد کنند

تبصره 2 – قیمت نهایی خودروهای مذکور پس از ارائه کلیه اسناد و مدارک مثبته و بر اساس آخرین قوانین و مقررات تعیین و در سامانه بارگذاری خواهد شد.

تبصره 3 – عدم واریز وجه در هر یک از مراحل ذکر شده و حداکثر 5 روز پس از فراخوان به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت بندی سامانه خودروهای وارداتی حذف خواهد شد.

تبصره 4 – کلیه شرکت های واردکننده باید در خصوص تحویل خودرو و دریافت وجه از مشتریان مطابق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *