1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. شرکت فِراری اینگونه پیشتاز بازار شد

شرکت فِراری اینگونه پیشتاز بازار شد

شرکت فِراری اینگونه پیشتاز بازار شد

به گزارش اکو ایران، Benedetto Vigma مدیرعامل فراری است که بر نسل جدید خودروسازی نظارت دارد زیرا این شرکت به سمت تولید خودروهای برقی حرکت می کند. بلومبرگ با فیزیکدان ایتالیایی که دو سال است این شرکت را رهبری می کند، در مورد مسیر آینده شرکت و همچنین مسیر خود صحبت کرده است.

ویگنا بر این باور است که وقتی فردی در بالای سلسله مراتب است، ممکن است فکر کند همه چیز را می داند. در حالی که باید چشم و گوشش را برای حرف های مردم در داخل و خارج از شرکت باز نگه دارد.

از نظر او، این خطر وجود دارد که وقتی مدیریت را به دست می گیرید، ارتباط خود را با مشتریان از دست بدهید و در نتیجه در مورد آنچه می خواهند اشتباه بگیرید. همچنین این خطر وجود دارد که به صحبت های تامین کنندگان نیز گوش ندهید. حتی این خطر وجود دارد که به حرف کارمندان گوش ندهید و حتی فراموش کنید که دو گوش و یک دهان دارید.

او بر این باور است که وقتی می‌خواهید کاری جدید انجام دهید، یک تیم کوچک تجهیزات اضافی دارد. در یک تیم کاری بزرگ، شما فقط یک عدد هستید، اما در یک تیم کوچک، فردی هستید که به یک یا چند روش در کار سهیم هستید. و در این صورت سرعت یادگیری از اشتباهات نیز بیشتر است.

به گفته ویگنا، رقبا در همه جا حضور دارند. باید به شرکت هایی که کوچک و سریع هستند توجه کنید زیرا می توانند بازار را شگفت زده کنند. در این صنعت، این موضوع به راحتی یک فناوری نیست، زیرا معمولاً در فناوری قدیمی آنقدرها مهم نیست. اما وقتی در مورد یک شرکت لوکس صحبت می کنید، این بعد میراثی وجود دارد و بسیار مهم است. اما درس مهم این است که همیشه باید به رقبای احتمالی که کوچک، سریع و چابک هستند توجه کنید.

به گفته او برای اینکه یک مدیر عامل خوب باشید باید همیشه شک داشته باشید. چون وقتی جزو بهترین ها هستید و می خواهید در آنجا بمانید، باید به اتفاقات اطرافتان گوش دهید.

به گفته وی سبز شدن به ویژه برای یک شرکت لوکس مهم است، زیرا یک کالای نمادین تولید می کند نه یک محصول کاربردی. بنابراین سبز شدن برای مجوز اجتماعی مهم است. فراری قصد دارد تا سال 2030 کربن خنثی شود.

به گفته او، ما در دنیایی زندگی می کنیم که گاهی اوقات کارها بیش از حد توسط رایانه انجام می شود. اما باید توجه داشت که فناوری های جدید همیشه ابزارهایی هستند که باید توسط مردم استفاده شود نه برعکس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *