1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. حساب ویژه ایران‌خودرو روی فروش 2…

حساب ویژه ایران‌خودرو روی فروش 2 محصول/ جایگزین پژو پارس عوض شد؟

حساب ویژه ایران‌خودرو روی فروش 2 محصول/ جایگزین پژو پارس عوض شد؟

به گزارش اختازنیوز، پژو 207 با گیربکس دستی و سقف شیشه ای (پانوراما) ارتقا یافته و سورن پلاس با موتور XU7P بیش از سایر محصولات به متقاضیانی که بهمن ماه امسال باید محصولاتی از ایران خودرو دریافت می کردند، عرضه شده است.

ایران خودرو بار دیگر لیست پیشنهادی خود را برای جایگزینی محصولاتی که موعد تحویل آنها بهمن 1402 است منتشر کرد.

بررسی لیست منتشر شده از سوی این خودروساز نشان می دهد که مدیران ایران خودرو تصمیم گرفته اند به جای 11 محصولی که قبلا از طریق سامانه یکپارچه فروش عرضه کرده اند، محصولات جایگزین را به متقاضیان تحویل دهند.

البته این ایده یک خودروساز ساکن در کیلومتر 14 جاده مخصوص با واکنش ثبت نام کنندگان این خودروها مواجه شده است. متقاضیان ناراضی از ایران خودرو می خواهند همان خودرویی را که ثبت نام کرده اند تحویل دهد، اما با توجه به اینکه عرضه خودروهای قبلی زیان جاده های خاص را به دوش کشیده است، مدیران این خودروساز تصمیم گرفته اند که محصولات جایگزین پیشنهادی خود را به متقاضیان تحویل دهند.

بازنشر لیست خودروهای پیشنهادی این خودروساز حکایت از اصرار آنها بر برنامه تعویض دارد.

پژو 207 با گیربکس دستی و سقف شیشه ای ( پانوراما ) در راس لیست خودروهای پیشنهادی ایران خودرو به جای محصولات قبلی قرار دارد.

این محصول جدید توسط مدیران ایران خودرو به جای پژو پارس سال، پژو 207 گیربکس دستی، رانا معمولی، رانا پلاس و دنا پلاس به متقاضیان عرضه شده است.

سورن پلاس با موتور XU7P که قبلا به عنوان جایگزین پژو پارس نامیده می شد، به عنوان خودروی جایگزین از ایران خودرو به جای دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس دستی، دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک، سورن پلاس با دوبل موتور سوخت و سورن پلاس با موتور بنزینی در اختیار متقاضیان خودروهای مذکور می باشد.

نکته قابل توجه در این مدل پیشنهادی این است که قرار است سورن پلاس با موتور XU7P به جای پژو پارس در سبد محصولات ایران خودرو قرار گیرد اما مدیران ایران خودرو در طرح پیشنهادی خود برای محصولاتی که موعد تحویل آن ها سال 1391 است به جای پژو پارس. پژو 207 با گیربکس دستی و سقف شیشه ای ( پانوراما ) را پیشنهاد داده اند.

به نظر می رسد ایران خودرو برای عرضه پژو 207 با گیربکس دستی و سقف شیشه ای (پانوراما) و سورن پلاس با موتور XU7P حساب ویژه ای باز کرده است.

باید دید متقاضیان تا چه اندازه از برنامه پیشنهادی ایران خودرو برای جایگزینی محصولات قبلی استقبال می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *