1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. کشف انبار احتکار ۱۰۰ میلیاردی قطعات…

کشف انبار احتکار ۱۰۰ میلیاردی قطعات دوچرخه

کشف انبار احتکار ۱۰۰ میلیاردی قطعات دوچرخه

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، گروهبان حمید علینقیان پور گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان خبری مبنی بر احتکار قطعات دوچرخه های خارجی بزرگ و کوچک مونتاژ نشده در یکی از انبارهای شهر اصفهان دریافت کردند. شهر به ویژه در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: ماموران پس از بررسی و بررسی میدانی و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی و کسب مجوز از مقام قضایی به محل اعزام و در بازرسی از این محل تعداد 700 کارتن حاوی قطعات بزرگ غیر مونتاژ شده کشف کردند. و دوچرخه های کوچک

فرمانده انتظامی استان اصفهان ارزش محموله کشف نشده را بر اساس ارزیابی کارشناسان مربوطه 100 میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه موجودی انبار و مشخصات آن در سامانه جامع انبارهای وزارتخانه است. سکوت ثبت نشده و مدت زیادی از انبارداری می گذرد، کالاهای مذکور به جرم احتکار توقیف و انبار مذکور نیز پلمب و پرونده برای رسیدگی قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردار علینقیان پور خاطرنشان کرد: پلیس با احتکارکنندگان کالاهای اساسی و مورد نیاز جامعه برخورد قاطع خواهد کرد و در راستای تحقق شعار سال یعنی مهار تورم و افزایش تولید از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *