1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. بازار خودرو افزایشی شد/ افزایش 20…

بازار خودرو افزایشی شد/ افزایش 20 میلیونی قیمت «هایماS8» در 24 ساعت + جدول

به گزارش اگزتان نیوز؛ رشد قیمت خودرو در حالی محقق شد که بازار به استقبال تعطیلات آخر هفته رفت و امروز بازار همچنان شلوغ بود، با این حال شاهد تغییر جهت قیمت خودروهای داخلی بودیم. تداوم روند صعودی بازار ارز در روزهای اخیر یکی از دلایلی است که برخی از فعالان بازار خودرو رشد قیمت را به آن نسبت می دهند اما برخی بی نظمی در بازار را دلیل این تغییرات می دانند.

بر اساس بررسی بازار امروز نیمی از محصولات پرطرفدار ایران خودرو تغییر قیمتی نداشتند اما برخی خودروها تا 20 میلیون افزایش قیمت را تجربه کردند. به گفته فعالان بازار، نوسان قیمت خودرو که باعث سردرگمی قیمتی در بازار خودرو شده، باعث شده تا روند کاهشی معاملات در بازار ادامه یابد.

بر اساس رصد بازار می توان گفت امروز «هایما اس 8» رشد 20 میلیونی در بازار داشته و بیشترین رشد قیمت را تجربه کرده است.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت «پژو 207 دنده ای»، «هایما اس 8»، «تارا اتومات V2»، «پژو 206 دنده ای»، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» و «دنا پلاس توربو اتومات AT» بود. ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، در بازار امروز «پژو 206 دنده ای» 545 میلیون تومان قیمت داشت و قیمت نسبت به روز گذشته تغییری نداشت. اما «هایما اس 8» که در روزهای گذشته در بازار کاهش قیمت داشت، امروز با افزایش 20 میلیونی، یک میلیارد و 780 میلیون تومان در بازار قیمت داشت. ارزیابی بازار نیز نشان می دهد که در بین خودروهای ایرانی، «تارا اتومات V2» بدون تغییر 880 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد که در میان پرطرفدارترین خودروهای امروز ایران خودرو، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» 885 میلیون تومان قیمت خورده و 5 میلیون کاهش داشته است، اما «دنا پلاس توربو اتوماتیک» بدون تغییر 915 میلیون تومان قیمت دارد. بازار. همچنین تحقیقات نشان می دهد که امروز «پژو 207 دنده ای» در بازار 710 میلیون تومان قیمت داشت و 15 میلیون رشد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *