1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. پرداخت ۳۸۰۰ میلیارد از مطالبات مراکز…

پرداخت ۳۸۰۰ میلیارد از مطالبات مراکز طرف قرارداد تأمین‌ اجتماعی

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی، مهدی اسلامی گفت: امسال با بسیج منابع، سرعت و حجم پرداخت مطالبات طرفین قرارداد افزایش یافته و اخیرا علاوه بر پرداخت های قبلی در این حوزه، بیش از 3800 میلیارد تومان از مطالبات مراکز دانشگاهی و پیمانکاری خصوصی پرداخت شده است.

وی افزود: این پرداخت ها شامل پرداخت یک هزار و 555 میلیارد تومان به دانشگاه های علوم پزشکی و یک هزار و 161 میلیارد تومان سهم سازمان تامین اجتماعی از هزینه های دارویی به داروخانه های طرف قرارداد است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: در این مرحله 837 میلیارد تومان از مطالبات مراکز غیردانشگاهی و 295 میلیارد تومان از محل مطالبات مراکز دیالیز پرداخت شده است.

وی با تشکر از ارائه دهندگان خدمات سلامت که در زمینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی با این سازمان همکاری می کنند، از تلاش سازمان تامین اجتماعی برای کاهش بازه زمانی بازپرداخت مطالبات طرفین قرارداد این سازمان خبر داد و گفت: در تلاش هستیم. برای بهبود شرایط منابع سازمان تامین اجتماعی متاثر از طرح های تحولی در این سازمان در حال پیگیری است، در ماه های آینده پرداخت ها به مراکز طرف قرارداد را با سرعت و به مبلغ ریالی بیش از ماه های قبل

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *