1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به…

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به راهپیمایی حمایت از غزه و استمرار تظاهرات جمعه‌های خشم

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از عموم مردم و همچنین ائمه جمعه درخواست کرد در راهپیمایی های هفتگی که بعد از نماز جمعه با عنوان «جمعه های تظاهرات خشم» برگزار می شود، شرکت کنند.

از ابتدای جنگ غزه این راهپیمایی های هفتگی هر هفته بعد از نماز جمعه با حضور پرشور نمازگزاران در راستای حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات صهیونیست ها برگزار می شود.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

مقابله و ایستادگی شجاعانه و ایثارگرانه گروه های فلسطینی در برابر رژیم غاصب صهیونیستی و افزایش آشکار اقتدار انکارناپذیر جبهه مقاومت در برابر استکبار و کفر نشان داد که تنها راه حل مشکل غزه و فلسطین، مقاومت و مبارزه است. مهمترین وظیفه امت اسلامی حفظ روحیه ایمان رزمندگان مقاومت و تزریق امید است. این حرکت و مسئولیت اصلی کشورهای اسلامی قطع ارتباط سیاسی و اقتصادی و شریان های حیاتی رژیم صهیونیستی است.

در ادامه حمایت مردم از غزه مظلوم و مقتدر و انزجار از جنایت مستمر و نسل کشی صهیونیست ها، روز جمعه ششم بهمن ماه در 5 استان «خراسان رضوی، گلستان، البرز، کرمان و ایلام، جمعه های خشم و انزجار». راهپیمایی برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با قدردانی و تشکر از حضور مستمر در میدان و حمایت بی وقفه و پرشور مردم بزرگ ایران اسلامی از فلسطین قهرمان، از مردم غیور و شجاع ایران در این 5 استان دعوت به همکاری می کند. «راهپیمایی جمعه های خشم» با حضور پرشور و حماسی خود. و انزجار» ضمن حمایت از مقاومت غرور آفرین مردم غزه، جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر و حمایت آمریکا، کشورهای غربی و سکوت برخی کشورهای اسلامی و حمایت همیشگی وی از آرمان فلسطین. شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اعلام شود

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *