صندوق ذخیره فرهنگیان از رکود خارج شد/سرمایه‌گذاری در آستانه ثمردهی 

صندوق ذخیره فرهنگیان از رکود خارج شد/سرمایه‌گذاری در آستانه ثمردهی 

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق ذخیره فرهنگیان اصفهان، قاسم سلمانی با اشاره به سرمایه گذاری های مختلف صندوق ذخیره فرهنگیان که برخی از آنها شامل صنایع بزرگ می شود، گفت: سرمایه گذاری این صندوق در آستانه است. باروری برای اعضا می باشد.

وی افزود: مبالغ قابل توجهی برای مستمری بگیران فرهنگی که در صندوق ذخیره فرهنگیان عضویت دارند واریز می شود بنابراین باید تلاش شود تا درصد بیشتری از فرهنگیان به عضویت این صندوق درآیند تا بتوانند از خدمات و مزایای آن استفاده کنند.

مسئول صندوق ذخیره فرهنگیان استان اصفهان گفت: شرکت تجهیزات مدارس ایران و شرکت صنایع آموزشی به عنوان دو شرکت بزرگ تولید کننده تجهیزات آموزشی زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان قرار دارند.

وی ادامه داد: گردش مالی این شرکت ها عمدتاً در حوزه آموزش و پرورش صورت می گیرد و سود آن در نهایت به دست فرهنگیان می رسد، بنابراین استفاده از خدمات آنها باید در اولویت مدارس باشد.

سلمانی خاطرنشان کرد: واریز به موقع و موثر سهم شرکای بازنشسته توسط موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در مهر و آبان ماه 1402 انجام شده و در آینده نیز در دستور کار قرار دارد که موجب افزایش رضایتمندی همکاران بازنشسته خواهد شد. .

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *