1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ارز دیجیتال
  4. »
  5. پرداخت سود سهام به کمک دارایی‌های…

پرداخت سود سهام به کمک دارایی‌های رمز ارزی و دیجیتال

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


این شرکت روسی برنامه ریزی کرده است که با کمک دارایی های ارز دیجیتال، حقوق کارمندان خود را پرداخت کند.شرکت روسی استخراج فلز Nornickel با پرداخت سود سهام به کارمندان خود با استفاده از دارایی های مالی دیجیتال (DFA) در صنعت ارزهای دیجیتال پیشگام بوده است. حرکت این شرکت نشان دهنده استقبال و علاقه روزافزون به DFA در روسیه است. این شرکت به دنبال تشویق کارکنان خود و ترویج پذیرش گسترده‌تر این دارایی‌های جدید است.

برنامه پرداخت سود سهام DFA نورنیکل، معروف به سرمایه گذار دیجیتال، به کارمندان این امکان را می دهد که حدود 10.40 دلار به ازای هر سهم در سکه های Minetoken دریافت کنند. این ارزهای دیجیتال منحصر به فرد هستند زیرا برخلاف بیت کوین یا اتریوم که مبتنی بر فناوری بلاک چین هستند، دارایی های فلزی واقعی متعلق به نورنیکل هستند. این به سکه های Minetoken ارزش ملموس تری می دهد و آنها را برای سرمایه گذارانی که به دنبال دارایی های دارای پشتوانه فیزیکی هستند جذاب تر می کند.

این برنامه بخشی از استراتژی گسترده تر نورنیکل برای ترویج DFA در روسیه است. رئیس این شرکت، ولادیمیر پوتانین، معتقد است که DFA ها پتانسیل تغییر چشم انداز مالی و فراهم کردن دسترسی بیشتر به فرصت های سرمایه گذاری برای شهروندان عادی را دارند.

افزایش نوآوری در استفاده از ارزهای دیجیتال

این ابتکار نورنیکل توجه سایر شرکت های روسی را به خود جلب کرده است و برخی نیز در فکر اقدامی مشابه با این شرکت هستند. با این حال، پذیرش DFA در روسیه هنوز در مراحل اولیه است و موانع قانونی باقی مانده است. قانونگذاران در تلاشند تا یک محیط حمایتی برای DFA ها ایجاد کنند، اما هنوز در مورد چارچوب قانونی این دارایی ها ابهامی وجود دارد.

با وجود چالش ها، حرکت نورنیکل یک گام مهم رو به جلو برای DFA در روسیه است. تصمیم شرکت برای پرداخت سود سهام به کارکنانی که از این دارایی‌ها استفاده می‌کنند، نشان‌دهنده شناخت پتانسیل ارزش آن‌ها است و می‌تواند سایر کسب‌وکارها را به اتخاذ DFA تشویق کند. با تکامل محیط نظارتی، انتظار می رود شرکت های بیشتری در سال های آینده از این دارایی های نوآورانه استقبال کنند.

گزارش های بیشتر را در صفحه ارزهای دیجیتال بخوانید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *