فروش قسطی 4 خودروی محبوب آغاز شد/ بازه پرداخت اقساط؛ 5 ساله

فروش قسطی 4 خودروی محبوب آغاز شد/ بازه پرداخت اقساط؛ 5 ساله

به گزارش اختزنیوز، آریزو 6 پرو اکسلنت، تیگو 7 پرو پریمیوم، اف ایکس پریمیوم و تیگو 8 پرو مکس IE چهار خودرویی هستند که مدیران خودرو قصد دارند به صورت اقساطی به متقاضیان تحویل دهند. نکته قابل توجه این است که خودروهای واگذار شده با مدل 1403 برای متقاضیان فاکتور خواهد شد.

بر اساس لیست قیمت مدیران خودرو، آریزو 6 پرو اکسلنت با قیمت یک میلیارد و 242 میلیون تومان، تیگو 7 پرو پریمیوم با قیمت یک میلیارد و 500 میلیون، اف ایکس پریمیوم با قیمتی در حدود یک میلیارد و 730 میلیون تومان و تیگو 8 Pro Max IE نیز با قیمتی در حدود دو میلیارد و 584 میلیون تومان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

مدیران خودرو به متقاضیانی که قصد استفاده از این فرصت خرید اقساطی را دارند اعلام کرده اند حداقل 60 درصد قیمت نقدی خودرو (قیمت های مندرج در لیست قیمت این خودروساز) را به عنوان پیش پرداخت به حساب مدیران خودرو واریز کنند. .

مابقی قیمت خودرو باید در بازه زمانی 12 ماهه تا 60 ماهه (بر اساس برنامه ریزی مالی خریدار) توسط متقاضیان پرداخت شود. سود تسهیلات در نظر گرفته شده برای کلیه خودروها و تمامی بازه های زمانی بازپرداخت تسهیلات 23 درصد خواهد بود.

مدیران خودرو در اطلاعیه خود رنگ های قابل انتخاب برای هر خودرو را به صورت جداگانه مشخص کرده اند.

Arizo 6 Pro Excellent با رنگ های سفید و مشکی در این طرح اقساطی حضور دارد.

Tigo 7 Pro Premium و Tigo 8 Pro Max IE با سه رنگ سفید، مشکی صدفی و نوک مدادی در انتخاب خریداران قرار دارند.

همچنین سه رنگ سفید اسپرت، مشکی و نوک مدادی نیز برای FX Premium در نظر گرفته شده است.

این خودروساز خصوصی قول داده است خودروها را ظرف 90 روز کاری به مشتریان تحویل دهد.

چنانچه متقاضیان پس از انجام پیش پرداخت به هر دلیلی قبل از تحویل گرفتن خودرو از خرید خود پشیمان شوند، مدیران خودرو سود سالانه 12 درصد را محاسبه و اصل مبلغ پیش پرداخت را به حساب خریدار عودت می دهند.

واگذاری اقساطی خودرو در شرایطی در دستور کار مدیران خودرو قرار گرفته است که بازار خودرو از ابتدای زمستان سال 1402 با نوسان همراه بوده و نمودار قیمت خودرو در اکثر روزهای فصل گذشته روند صعودی داشته است. سال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *