1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. خودروهای لاکچری در سامانه یکپارچه فروش…

خودروهای لاکچری در سامانه یکپارچه فروش آفتابی شدند!

خودروهای لاکچری در سامانه یکپارچه فروش آفتابی شدند!

به گزارش اختازنیوز، پنج خودرو از چهار برند جهانی خودرو پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار گرفت تا در نهایت شاهد عرضه خودروهای لوکس در سامانه یکپارچه فروش خودرو باشیم.

BMW 318، Fiat 500X Hybrid، Toyota Camry Hybrid، Toyota Rav 4 Hybrid و Nissan X Trail خودروهایی هستند که مدیران سیستم یکپارچه فروش خودرو در نظر داشتند تا در دور اول فروش، به پیشکسوتان واجد شرایط اهدا کنند.

طبق اعلام رئیس سازمان توسعه تجارت، جانبازان 70 درصد اولین افرادی هستند که برای انتخاب خودروی مورد نظر خود فرصت ورود به سامانه فروش خودرو ایکاپا چه را دارند.

این پیشکسوتان می توانند برای خرید خودروهای عرضه شده به سایت فروش مراجعه کنند.

خودروهایی که با محدودیت قیمت ویژه 70 درصد در اختیار جانبازان قرار می گیرد 35 هزار یورو است.

سایر جانبازان 70 درصد نیز می توانند در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه با مراجعه به سامانه مذکور خودروهایی را که در اختیار دارند انتخاب کنند.

سقف قیمت خودرو برای این بخش از جانبازان 30 هزار یورو است.

جانبازان 50 تا 69 درصد به عنوان آخرین قسمت خریداران واجد شرایط می توانند در روزهای هشتم و نهم بهمن ماه سال جاری به سامانه فروش خودرو مراجعه و خودروهای عرضه شده را خریداری کنند.

مدیران سامانه یکپارچه فروش خودرو سقف قیمتی ۲۵ هزار یورویی برای این بخش از جانبازان اعلام کردند.

خودروهای وارداتی عرضه شده به جانبازان سقف قیمتی بالاتری نسبت به خودروهایی دارند که در اختیار متقاضیان عادی قرار می گیرد.

سقف قیمت برای متقاضیان عادی 20 هزار یورو است.

ایده این سیاستگذار برای عرضه خودروهایی با سقف قیمت بالاتر برای ایثارگران با وجود اعمال محدودیت های متعدد باعث می شود واسطه ها وسوسه شوند تا برای استفاده از امتیازات جانبازان به سراغ آنها بروند.

بهتر بود سیاست گذار خودرو به جای عرضه خودروهایی با سقف قیمتی بالاتر از آیین نامه اجرایی واردات خودرو به ایثارگران، همان خودروهایی را که در اختیار متقاضیان عادی بود، عرضه می کرد.

سیاست گذار بزرگ می تواند با عرضه خودروهای وارداتی با روش های مختلف فروش از جمله فروش اقساطی، زمینه خرید آسان تر خودروهای وارداتی توسط پیشکسوتان را فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *