1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. رسانه آمریکایی: ممکن است «میشل اوباما»…

رسانه آمریکایی: ممکن است «میشل اوباما» جایگزین «جو بایدن» در میهن تجارتات شود

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

فارس: یک رسانه آمریکایی مدعی شد که «میشل اوباما» همسر رئیس جمهور سابق آمریکا ممکن است کمپین مخفیانه خود را برای میهن تجارتات ریاست جمهوری در نوامبر 2024 آغاز کرده باشد و نامزد دموکرات ها به جای «جو بایدن» معرفی شود. “.

نیویورک پست می نویسد که باراک اوباما رایزنی با کمک کنندگان دموکرات را آغاز کرده و از آنها پرسیده است که نظر آنها در مورد نامزدی میشل به عنوان نامزد دموکرات برای میهن تجارتات 2024 چیست.

این رسانه مدعی شد که ممکن است جو بایدن در ماه می اعلام کند که قصد دارد از رقابت های میهن تجارتاتی کناره گیری کند و در نتیجه میشل اوباما به عنوان جانشین وی در نشست کنوانسیون حزب دموکرات معرفی شود. این رسانه می نویسد ممکن است استعفای بایدن در ماه اوت و اندکی پیش از نشست دموکرات ها اعلام شود.

نویسنده این گمانه زنی سیندی آدامز است که گفته می شود در حال حاضر روزنامه نگاری نمی کند. لحن نوشته های او در نیویورک پست بیشتر شبیه حدس و گمان و تحلیل است تا اخبار.

وی در بخشی از یادداشت خود نوشت: چیزی که در حال حاضر کشور به آن نیاز دارد، یک فرد معتدل است. وی همچنین به نارضایتی عمومی مردم آمریکا از سیاستمداران دو حزب اشاره کرد.

اظهارات «میشل اوباما» چند هفته پیش مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفت. او در مصاحبه ای گفت که از اتفاقی که ممکن است در میهن تجارتات بعدی آمریکا بیفتد می ترسم.

اوباما در آن مصاحبه گفت: چیزهایی که خواب را از چشمان من می رباید، شروع جنگ در بسیاری از نقاط جهان و همچنین کارهایی است که هوش مصنوعی برای ما انجام می دهد و موضوع محیط زیست.

وی در ادامه اظهارات خود ضمن اشاره به موارد یاد شده گفت که نمی دانم به سرعت به این موضوعات رسیدگی می شود یا خیر. وی حتی اقدامات انجام شده در زمینه آموزش مردم را زیر سوال برده و اعلام کرده است که هیچ کنترلی بر این مسائل وجود ندارد.

وی به طور مشخص درباره میهن تجارتات ریاست جمهوری 2024 آمریکا گفت: من از اتفاقاتی که قرار است در میهن تجارتات بیفتد می ترسم. زیرا مهم این است که چه کسی رهبر ما می شود و به جای ما صحبت می کند و مهم این است که چه کسی را برای این کار میهن تجارت می کنیم.

همسر سابق «باراک اوباما» همچنین به بحث جنجالی میان نامزدهای فعلی حزب یعنی «دموکراسی» پرداخت و گفت: نمی توان به سادگی از دموکراسی عبور کرد و من گاهی نگران این موضوع هستم.

میشل اوباما همچنین در مورد تأثیر رسانه های اجتماعی صحبت کرده و گفته است که جای تعجب نیست که ما پر از استرس هستیم زیرا هنوز از نظر بیولوژیکی به آن عادت نکرده ایم.

اظهارات میشل اوباما در مورد نگرانی ها در مورد میهن تجارتات آتی و اتفاقاتی که قرار است در آن رخ دهد پس از آن بیان شد که واشنگتن پست گزارش داد باراک اوباما به جو بایدن، رئیس جمهور فعلی آمریکا توصیه کرده است که اقداماتی را برای تقویت ستاد میهن تجارتاتی خود انجام دهد. .

اگر گمانه زنی های نیویورک پست به حقیقت بپیوندد، میهن تجارتات ریاست جمهوری 2024 احتمالا صحنه رقابت میشل اوباما و دونالد ترامپ خواهد بود.

ترامپ در حال حاضر نامزد پیشتاز حزب جمهوری خواه است و در نظرسنجی های انجام شده در دو ایالت موفق شده است رقبای خود را با اختلاف شکست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *