1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. کاهش 800 میلیون تومانی توسان Ix35…

کاهش 800 میلیون تومانی توسان Ix35 در 8 ماه

کاهش 800 میلیون تومانی توسان Ix35 در 8 ماه

به گزارش اگزتان نیوز؛ نسل اول آن تا سال 2009 روی خط تولید بود و هیوندای در همان سال نسل دوم را به دنیا معرفی کرد. توسان در هر سه نسل در ایران حضور داشته است و اولین حضور آن در کشور در سال 2007 است.نسل دوم این خودرو همزمان با بازارهای جهانی وارد ایران شد و فیس لیفت این نسل فروش گسترده ای در بازار کشور داشت. بازار.

نسل سوم هیوندای توسان نیز قبل از توقف واردات خودرو در تیراژهای محدود توسط آسان موتور وارد کشور شد که بسیار پرطرفدار نیز هستند.

هیوندای توسان در هر سه نسل وارداتی به ایران یکی از معدود کراس اوورهای کامپکت و کوچک شهری است که علاوه بر مناسب بودن برای رانندگی درون شهری از امکانات و توانایی های لازم برای مسیرهای برون شهری نیز برخوردار است. هیوندای توسان در هر سه نسل به صورت دو دیفرانسیل عرضه شده است.

روند قیمت توسان Ix35 در 8 ماه

توسان Ix35 مدل 2018 یکی از معدود خودروهای وارداتی است که هنوز می توان مدل صفر این خودرو را در بازار پیدا کرد. بررسی بازه قیمتی این خودرو در 8 ماهه سال جاری نشان می دهد که توسان Ix35 در بازه زمانی مورد بررسی نوسانات قیمتی زیادی را تجربه کرده است و با یک حساب سرانگشتی می توان گفت این خودرو 800 میلیون افت داشته است. در ماه دسامبر نسبت به اردیبهشت.

ارزیابی قیمت این خودرو در بازه زمانی مورد بررسی نشان می دهد که این خودرو بیشترین رشد قیمت را در اردیبهشت ماه تجربه کرده است، بازه قیمتی این خودرو در این ماه 5 میلیارد و 300 تومان بوده است، روندی که با انتشار اخباری که در این خصوص منتشر شد، جدی تر شد. ورود خودروهای وارداتی و شکست تلسم 7. سال واردات خودرو در مرداد ماه سال جاری تغییر کرد و با این شرایط قیمت این خودرو در مهرماه (پایین ترین سطح امسال) اما در آبان ماه به 3 میلیارد و 500 رسید. و آذرماه و وعده های داده شده برای ورود خودروهای جدید عملی نشد، رشد بازگشت. قیمت این خودرو در بازار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *