1. صفحه اصلی
  2. »
  3. طلا و ارز
  4. »
  5. کارگروه تخصصی طلا و جواهر در…

کارگروه تخصصی طلا و جواهر در کشور تشکیل می‌شودرئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از تشکیل کارگروه تخصصی طلا، جواهر، نقره و سکه اتحادیه های کشوری به منظور پیگیری مشکلات و مسائل این صنعت خبر داد.به گزارش میهن تجارت، نادر بذرافشان ضمن اشاره به مشکلات پیش روی فعالان صنعت طلا و جواهر در دی ماه سال جاری، گفت: اجرای سامانه مدیان و پایانه های فروشگاهی و تنش هایی که در پی برخی اظهارنظرها به وجود آمد، در حالی که بازرگانی همچنان درگیر بودیم. درگیر در سیستم توسعه کسب و کار، بنابراین مشکلات زمانی که اجرای سیستم مالیات دهندگان آغاز شد به وجود آمد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: اتاق اصناف از نزدیک در جریان وضعیت صنف طلا و جواهر و مشکلات و مشکلات و قوانینی بود که در چرخه تولید تا توزیع وجود داشت. رئیس اتاق اصناف در مجلس، از سوی اتاق اصناف پیگیری شد.

لزوم انجام کار بزرگ ملی به صورت تخصصی در صنعت طلا و جواهر

وی خاطرنشان کرد: با توجه به واکنش همکاران به اجرای سامانه مودیان در اعتراض به ثبت سرمایه و امنیت سامانه، رئیس اتاق اصناف و هیئت مدیره آنها در جلساتی که با اتحادیه ما (اتحادیه طلا و جواهر تهران) داشتند. ) به این نتیجه رسیدیم که نیاز است یک کار ملی در حوزه طلا و جواهر به صورت تخصصی انجام شود و با دعوت از روسای استان های کشور کارگروه تخصصی تشکیل شود. مشکلات، قوانین و مسائل مربوط به این حوزه را مورد بحث و بررسی و پیگیری قرار دهد. توسط کارگروه انجام شود.

رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: بر این اساس از استانداران استان های کشور دعوت به عمل آمد و روز چهارشنبه هفته گذشته (11 بهمن ماه) بنا به درخواست رئیس اتاق اصناف و هیئت رئیسه یک جلسه ای با حضور 16 نفر از روسای اتحادیه تشکیل شد و در نهایت کارگروه تخصصی پنج نفره تشکیل شد تا تمامی مشکلات و پیشنهادات برای حل آنها در این کارگروه تخصصی با عنوان کارگروه تخصصی طلا، جواهر، نقره بررسی شود. و سکه های اتحادیه های کشور». اتحادیه طلای تهران به عنوان رئیس این کارگروه انتخاب شد تا به صورت مستمر جلساتی برای رفع مشکلات، بررسی پیشنهادات و … برای گام برداشتن در جهت بهبود صنعت برگزار شود.
منبع:

ایسنا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *