1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. خدمت صادقانه، خالصانه و بی‌منت به…

خدمت صادقانه، خالصانه و بی‌منت به مردم به شکرانه انقلاب اسلامی

خدمت صادقانه، خالصانه و بی‌منت به مردم به شکرانه انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از میزان، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در جلسه شورای معاونین ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) گفت: (ره) به میهن اسلامی: امیرالمومنین علی (ع)آ) در نهج البلاغه آمده استکه کار را نکرد بودن بردباری پس خواب دید، پس اینطور تعداد کمی پسندیدن با یک مردم مگر اینکه تقریبا که خواهد بود آنها چه کسانی هستند«اگر اهل مدارا نیستی، خودت را وادار کن که مدارا کنی، زیرا به ندرت پیش می آید که کسی از افراد قوی تقلید کند و شبیه آنها نشود.

وی افزود: همه ما وارثان مکتب امام راحل عظیم الشان و خون پاک شهدای انقلاب اسلامی هستیم و در برابر این فداکاری ها و جانفشانی ها و در پاسداری و پاسداری از این الهی مسئولیم. نظام ما باید در خط ولایت حرکت کنیم و همه در مقابل خون شهدا هستیم و مردم عزیز مسئولیم.

رئیس دیوان عالی کشور با بیان اینکه راه نور امام خمینی (ره) پیش روی همه آزادگان جهان است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی در راستای نهضت انبیا آغاز شد و به پیروزی رسید. رسالت انبیا را انجام دهد. این انقلاب ادامه نهضت پیامبران و امامان معصوم است.

حجت الاسلام منتظری با تاکید بر اینکه به برکت این انقلاب باید صادقانه، خالصانه و بدون تأسف به مردم خدمت کرد، ادامه داد: امام خمینی (ره) در این خصوص فرمودند: «با حمایت مردم به ویژه مردم بود. طبقات محروم، که پیروزی حاصل شد و دست ظالم از کشور و ذخایر آن کم شد؛ ما باید دنبال معنا باشیم تا مردم را نگه داریم».

وی خاطرنشان کرد: این انقلاب از دل مردم و برای ملت شکل گرفته است و ما باید با خدمت به مردمی که از ابتدای انقلاب پای انقلاب، ولایت قانونی و مقاومت ایستاده اند به وظیفه خود در قبال این انقلاب عمل کنیم. انقلاب اسلامی

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *