1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. ارتقای توان و آمادگی رزمی از…

ارتقای توان و آمادگی رزمی از وظایف محوری نیروهای مسلح است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوایی ارتش که در محل نیروی هوایی ارتش برگزار شد. ستاد فرماندهی کل قوا با اشاره به تقدیر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از ارتقای توانمندی ها و توانمندی های نیروی هوایی ارتش در پنج سال گذشته، تصریح کرد: ارتقای همه جانبه توان رزمی و آمادگی است. یکی از مهمترین وظایف اصلی نیروهای مسلح و اساس این مهم سرمایه انسانی است، زیرا سازماندهی نیروی انسانی و قرار گرفتن این سرمایه ها در جای خود و استفاده مکمل آنها، موفقیت هایی را به دنبال دارد.

وی افزود: تجهیزات یکی از مولفه های بسیار مهم توان رزمی است و نوسازی، بازسازی، بازسازی، نگهداری و تعمیر به همراه حرکت تولید قطعات توسط این سرمایه انسانی با ایمان، انگیزه، دانش و تجربه منجر به بهبود قدرت رزمی و آمادگی و برکت حاصل تلاش و تلاش جهادی و فرماندهی یک سنت الهی است.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به دلایل دیگر موفقیت تصریح کرد: مطالبات و حمایت های هدفمند ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاءپ)کمک های وزارت دفاع و تخصص دانشگاهیان و دانشمندان داخلی نیروهای پیشرو و محرک هستند.

فرمانده کل ارتش بر ضرورت مدیریت جهادی در همه امور تاکید کرد و تصریح کرد: امیر سرتیپ حیدری به راستی نمونه بارز و عینی یک فرمانده جهادی و انقلابی در ابعاد مختلف است که شجاعانه به میدان آمدند و معتقد بودند که می توانند. و امروز شاهد نتایج درخشانی بوده است. ما به دست آمده ایم

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه صنایع یا علی هوانیروز یادآور شد: مرکز بازسازی و ساخت قطعات بالگردی صنایع یا علی نیروی هوایی ارتش در اصفهان نه تنها برای نیروی هوایی بلکه برای ادارات مشابه آن در کشور گنج، ذخیره ارزشمند و پشتوانه قدرت است و با توانمندی های منحصر به فرد خود چنین حماسه ای را در نیروی هوایی که مورد تقدیر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قرار گرفتند. .

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردها و دستاوردهای روز هوانوردی ارتش گوشه کوچکی از توانمندی ها و توانمندی های هسته اصلی نیروی زمینی ارتش است و بی شک این نیرو دارای ظرفیت های فراوان و منحصر به فردی است که ندارد. متناسب با قالب این نمایشگاه

وی در پایان سخنان خود با اشاره به هجمه های دشمنان در خصوص انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: دشمنان علیه عزت، عزت و دموکراسی کشور قیام کرده اند و در صدد دلسردی مردم و جلوگیری از رای دادن مردم هستند. به هر حال. بنابراین باید دیگران را در پای صندوق های رای همراهی کنیم و از جایگاه کشور، نظام و انقلاب دفاع کنیم چرا که انتخابات سرنوشت کشور را رقم می زند و شرکت در انتخابات نه تنها وظیفه ماست، بلکه حق مردم است.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *