1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. شمار شهدای نوار غزه به ۲۷…

شمار شهدای نوار غزه به ۲۷ هزار و ۲۳۸ شهید رسید

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

مهر: وزارت بهداشت غزه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ جنایت در غزه مرتکب شد که در نتیجه آن ۱۰۷ فلسطینی شهید و ۱۶۵ نفر دیگر زخمی شدند.

بر اساس این بیانیه، شمار شهدای غزه از آغاز تجاوزات رژیم صهیونیستی به این منطقه از مرز 27 هزار و 238 نفر و مجروحان به 66 هزار و 452 نفر رسیده است.

جنگنده های رژیم صهیونیستی در جریان حملات وحشیانه خود نقاط مختلف نوار غزه را هدف قرار دادند. بر اساس این گزارش، مناطق شرقی شهر خان یونس واقع در جنوب نوار غزه توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی بمباران شد.

در جریان بمباران یک منزل مسکونی در شرق شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه، دست کم 14 فلسطینی شهید و ده ها تن دیگر زخمی شدند. منطقه قیزان النجار واقع در جنوب غربی شهر خان یونس نیز شاهد حملات وحشیانه جنگنده های رژیم صهیونیستی بوده است.

رئیس سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که حداقل 22 هزار فلسطینی به بیمارستان نوار غزه واقع در خان یونس پناه برده و در شرایط غیرانسانی به سر می برند.

هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در جریان تیراندازی رژیم صهیونیستی به مقر این سازمان که هزاران آوارگان فلسطینی در آن مستقر هستند، حداقل چهار فلسطینی از جمله مدیر اداره جوانان هلال احمر کشته و 6 نفر دیگر زخمی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *