1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. النجباء: عقب‌نشینی نمی‌کنیم؛ پاسخ غیرمنتظره‌ای به…

النجباء: عقب‌نشینی نمی‌کنیم؛ پاسخ غیرمنتظره‌ای به حملات امریکا خواهیم داد

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

فارس: جنبش النجباء عراق ضمن هشدار شدید نسبت به حملات خاص به سربازان آمریکایی تاکید کرد که “هیچ سازشی وجود ندارد، ما عقب نشینی نمی کنیم و شکست نخواهیم خورد”.

جنبش النجباء عراق در واکنش به حملات تجاوزکارانه آمریکا به سوریه و عراق تاکید کرد که پاسخی غیرمنتظره به این حملات خواهد داد. زیرا «مقاومت اسلامی امروز توانایی رسیدن به دورترین نقطه را دارد [تحت اشغال آمریکا] رسیدن و تسخیر آمریکا».

در آخرین ساعات شامگاه جمعه، جنگنده‌های آمریکایی در واکنش به کشته شدن 3 نظامی این کشور در روزهای اخیر به 85 مواضع در عراق و سوریه حمله کردند.

دولت عراق این اقدام را «تجاوزی جدید» آمریکا به حاکمیت این کشور خواند و اعلام کرد که در جریان این حمله، مناطق «عکاشات» و «القائم» در غرب عراق و چندین نقطه غیرنظامی در مجاورت این مناطق قرار گرفتند. هدف جنگنده های آمریکایی قرار گرفت.

نجباء همچنین گفت: آمریکای اشغالگر و دولت خبیث آن بدانند که مقاومت اسلامی در زمان و مکان مناسب به این حملات پاسخ خواهد داد. این پایان کار و غافلگیری نخواهد بود [برای آمریکا] ما داریم.

این جریان عراقی خطاب به آمریکایی ها گفت: شما ذلیلانه از عراق خارج خواهید شد و برای کسانی که گوش نمی دهند، تکرار می کنیم که سازش نیست، عقب نشینی نمی کنیم و شکست نمی خوریم.

النجبا با اشاره به اینکه آمریکا پس از این حملات داعش را به سمت هدف قرار دادن نیروهای حشدالشعبی سوق داد، در پایان تاکید کرد: این موضوع نشان می دهد که آمریکا حامی تروریسم و ​​جنایت در جهان است.

محمد شیعه السودانی نخست وزیر عراق امروز در واکنش به شهادت تعدادی از نیروهای حشدالشعبی و پرسنل نظامی و دیگر افراد در حملات آمریکا عزای عمومی اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *