1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. هواپیماهای متجاوز طی ساعات گذشته ۴۸…

هواپیماهای متجاوز طی ساعات گذشته ۴۸ حمله انجام دادند

هواپیماهای متجاوز طی ساعات گذشته ۴۸ حمله انجام دادند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، یحیی ساری گفت: هواپیماهای متجاوز آمریکایی-انگلیسی طی ساعات گذشته 48 حمله به یمن انجام داده اند.

سخنگوی ارتش یمن افزود: این حملات ما را از حمایت از مردم ثابت قدم فلسطین در نوار غزه منصرف نمی کند و بدون پاسخ و مجازات نخواهد ماند.

سرتیپ یحیی سریع گفت: حملات ما را از مواضع اخلاقی، دینی و انسانی خود نسبت به مردم غزه باز نمی دارد.

وی ادامه داد: حملات آمریکایی-انگلیسی از جمله استان ها سنا، حدیده، تعز، سفید، بحث و جدل و سعده بود.

خبرنگار المیادین گفت که بیش از 35 حمله آمریکایی-انگلیسی سنا و تعدادی از استان های یمن را هدف قرار دادند. بر اساس گزارش وی، حملات آمریکا و انگلیس به مناطق قهوهای مایل به زرد، النهدین و پابرهنه ها در سنا نشانه رفته به طرف

وی تصریح کرد: هواپیماهای متجاوز آمریکایی-انگلیسی به بیش از 11 منطقه حمله کردند من او را بوسیدم و حیف در حومه غربی و جنوبی استان تعز وی در جنوب غرب یمن انجام داد، خاطرنشان کرد: شبکه های ارتباطی این 2 منطقه مورد هدف قرار گرفت.

خبرنگار المیادین ادامه داد: سه حمله متجاوزان آمریکایی-انگلیسی به مناطق الله و السلیف در شمال شهر ساحلی حدیده در دریای سرخ و هفت حمله از جمله منطقه کشش در منطقه اخم کرد در بحث و جدل استانی در شمال غربی یمن شد.

وی افزود: این تهاجم با هفت حمله در مناطق رادا و السوادیه در استان بیضی در جنوب شرقی سنا نشانه رفته به طرف

صبح روز یکشنبه دو مقام آمریکایی مدعی شدند که آمریکا و انگلیس اهداف انصارالله یمن را از سکوهای هوایی و سطحی و هواپیماهای F/A-18 بمباران کردند و حداقل 30 هدف را در حداقل 10 نقطه هدف قرار دادند.

این تداوم تجاوزات آمریکا در منطقه است، زیرا فرماندهی مرکزی آمریکا صبح شنبه از حملات هوایی در عراق و سوریه علیه اهدافی که معتقدند مربوط به نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و گروه‌های مسلح وابسته به آن هستند، خبر داد.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *