1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخابات شفاف‌سازی…

هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخابات شفاف‌سازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جنیسری صبح امروز – یکشنبه پانزدهم بهمن ماه – در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان ضمن تبریک اعیاد و اعیاد، اظهار داشت: اعیاد و اعیاد و اعیاد این استان در حال برگزاری است. رجبیه و ایام الله دهف فجر اظهار داشت: در این جلسه مانند هر هفته روند برگزاری انتخابات در استان را بررسی کردیم.

وی افزود: در جلسه ستاد فعالیت های کاندیداهای انتخابات در حوزه تبلیغات به صورت ویژه مورد بررسی و بحث قرار گرفت.

جان نشاری خاطرنشان کرد: در قانون انتخابات توضیح داده شده که هزینه تبلیغات کاندیداها به حسابی که نامزد قبلا اعلام کرده است پرداخت شود.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: با این قانون مسائل مالی تبلیغات روشن می شود، به عنوان مثال بنگاه های اقتصادی جز در حد مقرر در قانون اجازه کمک به کاندیداها را ندارند اما احزاب می توانند به ستاد انتخابات کاندیداها کمک کنند. البته به عنوان شخصیت های واقعی این کمک ها باید از طریق حساب اعلام شده انجام شود.

جان نشاری خاطرنشان کرد: بر اساس قانون انتخابات، نامزدها نمی توانند بدون محدودیت و از منبع نامشخص برای تبلیغات هزینه کنند.

وی ادامه داد: در این جلسه این موارد به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفت و مصوبات ستاد انتخابات استان ها به استانداران استان ابلاغ و اعلام می شود تا بر اساس قوانین و مقررات انتخاباتی کاندیداها به تبلیغات انتخاباتی بپردازند.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در این راستا مانور احراز هویت دستگاه های احراز هویت استان را داشتیم.

وی افزود: در اولین مرحله از این راستی آزمایی که هفته گذشته انجام شد، 160 نقطه استان مورد بررسی قرار گرفت و متوجه شدیم مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد، البته این راستی آزمایی در چند مرحله دیگر در سراسر استان انجام خواهد شد. استان

جان نشانی ضمن اشاره به حمایت از روند انتخابات گفت: جلسات منطقه ای در زمینه حمایت از انتخابات برگزار شده و فعالیت های انجام شده توسط کمیته پشتیبانی ارائه و به ستاد گزارش شد.

وی گفت: فرمانداران شهرستان های گلپایگان و خوانسار نیز در این ستاد که مجموعاً یک حوزه انتخابیه را تشکیل می دهند حضور داشتند و گزارشی از روند اجرای انتخابات در این حوزه به ستاد ارائه کردند.

آمادگی شهرستان گلپایگان برای برگزاری انتخابات با مشارکت مردمی

محمدرضا عسگریان فرماندار شهرستان گلپایگان وی همچنین گفت: در این شهرستان تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات شورای اسلامی و خبرگان رهبری اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات از ماه های گذشته انجام شده است به گونه ای که تمامی عوامل و دست اندرکاران اجرای انتخابات شناسایی شده و روند آموزش اعضا در حال انجام است.

فرماندار گلپایگان خاطرنشان کرد: مشارکت مردمی به عنوان یک اصل مورد تاکید مقام معظم رهبری در گلپایگان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

برگزاری 110 میز خدمت در شهرستان خوانسار برای کاهش مشکلات و چالش های مردم

عباسعلی علی خاصفرماندار شهرستان خوانسار وی همچنین گفت: در این شهرستان بر اساس چهار اصل سلامت، مشارکت، امنیت و رقابت کمیته هایی تشکیل شده که در حال اجرای فعالیت هستند.

وی ادامه داد: در این راستا ارتباط ویژه و چهره به چهره با مردم و تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران و دولت سیزدهم در دستور کار قرار دارد.

فرماندار شهرستان خوانسار خاطرنشان کرد: 110 میز خدمت در شهرستان پیش بینی شده تا روسای ادارات و مسئولان شهرستان در سطح شهرستان از جمله روستاها حضور یافته و برای رفع مشکلات تلاش کنند.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *