1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ارز دیجیتال
  4. »
  5. تمرکز وزارت انرژی آمریکا بر مصرف…

تمرکز وزارت انرژی آمریکا بر مصرف استخراج بیت کوین

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


اقدام جدید برای جمع آوری داده ها در مورد مصرف انرژی استخراج بیت کوین بحث هایی را در مورد تأثیرات نظارتی و زیست محیطی این فناوری برانگیخته است.به گزارش به گزارش میهن تجارت، وزارت انرژی ایالات متحده (DOE) اعلام کرده است که قصد دارد بر مصرف انرژی مربوط به استخراج بیت کوین تمرکز بیشتری داشته باشد. آیا این دلیلی برای نگرانی فعالان این صنعت است؟ به طور خاص، اداره اطلاعات انرژی (EIA)، یک آژانس آماری زیر نظر DOE، قصد دارد مصرف برق ماینرهای بیت کوین مستقر در ایالات متحده را طی شش ماه آینده بررسی کند.

این خبر نگرانی هایی را در رابطه با موضع بحرانی دولت فعلی در قبال ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. چنین نگرانی هایی به این واقعیت اشاره دارد که اطلاعات جمع آوری شده ممکن است برای توجیه سیاست های مضر برای صنعت استخراج بیت کوین مورد استفاده قرار گیرد. EIA در پرونده عمومی خود، احتمال آسیب عمومی ناشی از استخراج ارزهای دیجیتال را دلیلی برای جمع آوری این داده ها ذکر کرد.

با این حال، EIA ادعا می کند که یک آژانس بی طرف سیاسی است. این آژانس خط‌مشی ایجاد، اجرا، اجرا، یا اظهار نظر نمی‌کند. آنها می‌گویند: «نتایج داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنیم به ما کمک می‌کند تا در مورد مسیر آینده خود در شش ماه آینده برای دستیابی به یک مجوز عادی ۳ ساله تصمیم‌گیری کنیم».

این نظرسنجی، علیرغم ادعای بی طرفی سیاسی، لزوماً به این معنا نیست که تأثیری بر سیاست ها ندارد. به عنوان مثال، افزایش اخیر قیمت ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین، طی یک دوره چند ماهه، EIA را بر آن داشت تا اعلام کند که رشد قیمت بیت کوین باعث تشویق بیشتر فعالیت استخراج ارزهای دیجیتال شده و به نوعی مصرف برق را تشدید کرده است.

چالش ماینرهای بیت کوین

EIA توضیح داد: «با توجه به ماهیت نوظهور و در حال تغییر ارزهای دیجیتال و از آنجایی که نمی‌توانیم پتانسیل آسیب عمومی به ارزهای دیجیتال را تعیین کنیم، نیاز به تولید داده‌های قابل اعتماد و ارائه بینشی در مورد این موضوع داریم.»

این آژانس برای تشریح خطرات ارزهای رمزپایه به عموم مردم، از سرمای 2018 پلاتسبورگ استناد کرد. اثرات این سرمای شدید، همراه با افزایش استخراج ارزهای دیجیتال و سیستم‌های قدرت تحت فشار، عدم اطمینان بالایی را در بازار مصرف برق ایجاد کرد که منجر به اوج تقاضا و تأثیر بر عملکرد سیستم و قیمت‌های مصرف‌کننده شد.

از آن زمان، ایالت نیویورک یک ممنوعیت 2 ساله برای افتتاح تاسیسات جدید استخراج ارزهای دیجیتال تصویب کرده است. مگر اینکه به طور کامل توسط انرژی های تجدیدپذیر تامین شوند. ماینرهای ارزهای دیجیتال در تگزاس نیز مستقیماً با اپراتور شبکه دولتی کار می کنند و شبکه در دوره های اوج تقاضا یا لحظات پر استرس خاموش می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *