1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ارز دیجیتال
  4. »
  5. پایداری قیمت بیت کوین در بالای…

پایداری قیمت بیت کوین در بالای سطح 43 هزار دلار

پایداری قیمت بیت کوین در بالای سطح 43 هزار دلار

به گزارش به گزارش میهن تجارت، در دنیای پر نوسان ارزهای دیجیتال، تحت تاثیر افت بازار سهام آمریکا و عملکرد سهام کوین بیس، اخیرا قیمت بیت کوین به زیر سطح ۴۳ هزار دلار رسیده است. با این حال، قیمت این ارز دیجیتال پیشرو نشان داد که می تواند استقامت خود را حفظ کند و تحت تاثیر روحیه خرید سرمایه گذاران، بالای 42000 دلار باقی بماند.

این ثبات با افزایش بازدهی خزانه داری ایالات متحده و اظهار نظر جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، که انتظارات برای کاهش نرخ بهره در ماه مارس را تعدیل کرد، همزمان شده است. در میان این شاخص های اقتصادی، افراد با نفوذی مانند کتی وود، سرمایه گذار و مدیر عامل مشهور Ark Invest دیدگاه های مثبت خود را در مورد بیت کوین ارائه می کنند. در حالی که تغییرات نظارتی در هنگ کنگ ممکن است نشان دهنده تغییرات بالقوه در ارزش گذاری و پویایی بازار ارز دیجیتال باشد.

دیدگاه کتی وود در مورد بیت کوین

کتی وود، مدیرعامل ARK Invest معتقد است که بیت کوین می تواند از طلا با ارزش تر شود. او این ارز دیجیتال را طلای دیجیتال می داند. زیرا بیت کوین مکانی امن برای قرار دادن پول در زمان های نامشخص در نظر گرفته می شود.

در مصاحبه اخیر، برت وینتون از وود و ARK در مورد چگونگی عملکرد بیت کوین نسبت به طلا، به ویژه در دوران سخت اقتصادی بحث کردند. حتی زمانی که سایر سرمایه‌گذاری‌ها با مشکل مواجه شدند، بیت کوین در مارس 2023، در طول بحران بانکی منطقه‌ای، 40 درصد افزایش یافت.

برخلاف کاهش موقت قیمت بیت کوین پس از تصویب ETF، وود فکر می کند که با ورود سرمایه گذاران بزرگ از طریق ETF های نقدی بیت کوین، بازار به رشد خود ادامه خواهد داد.

تاثیر قوانین ارزهای دیجیتال هنگ کنگ بر قیمت بیت کوین

کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC)، ناظر مالی هنگ کنگ، می‌خواهد همه صرافی‌های ارزهای دیجیتال تا 29 فوریه یا تا 31 می تعطیل شوند. چنین تصمیمی در راستای روند جهانی برای اعمال قوانین سخت‌گیرانه‌تر بر ارزهای دیجیتال اتخاذ شده است.

این مهلت برای دریافت مجوز در هنگ کنگ ممکن است در ابتدا باعث عدم اطمینان شود. در عین حال، نشان می دهد که تنظیم کننده ها شروع به پذیرش و تنظیم جدی تر ارزهای دیجیتال کرده اند. این همچنین می تواند در نهایت بیت کوین را قانونی تر و پایدارتر در میان جوامع کند.

پیش بینی قیمت بیت کوین

در تاریخ 6 فوریه، همانطور که در تجزیه و تحلیل نمودار 4 ساعته منعکس شده است، قیمت بیت کوین حدود 43000 دلار است. سطح محوری که روی 42208 دلار تعیین شده است، به عنوان فشارسنج برای تعیین جهت بازار عمل می کند.

این ارز دیجیتال با مقاومت های 42895 دلاری، 43704 دلاری و 44727 دلاری مواجه است. این قیمت ها سطوحی هستند که می توانند روند صعودی را به چالش بکشند.

شاخص قدرت نسبی (RSI)، در 47، نشان دهنده پویایی متعادل بازار است، نه بیش از حد خرید و نه بیش از حد فروش. قیمت بیت کوین در محدوده 43000 تا 42000 دلار است که نشان دهنده یک بازار معتدل و محتاطانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *