1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ارز دیجیتال
  4. »
  5. تصمیم‌گیری در مورد صندوق ETF اتریوم…

تصمیم‌گیری در مورد صندوق ETF اتریوم به کجا رسید؟

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک بار دیگر دوره بررسی ETF اتریوم را تمدید کرد و تصمیم نهایی در این مورد نگرفت.به گزارش به گزارش میهن تجارت، همانطور که تحلیلگران پیش بینی کرده بودند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) بار دیگر دوره بررسی ETF اتریوم پیشنهادی اینوسکو و گلکسی دیجیتال را تمدید کرد. این تاخیر ناشی از تغییر قانون پیشنهادی توسط صرافی Cboe BZX است. هدف از چنین تغییری فراهم کردن امکان عرضه و معامله سهام صندوق است.

پیشنهاد تغییر قانون برای اولین بار در 8 نوامبر در رجیستر فدرال منتشر شد. سپس SEC در 13 دسامبر تصمیم گرفت مدت زمان بیشتری را برای تایید یا رد این پیشنهاد تعیین کند.

آخرین اطلاعیه SEC نشان می دهد که این آژانس تصمیم گرفته است که فرآیند تأیید یا رد را آغاز کند. این آژانس نظرات خود را در مورد مسائل مربوط به پیشگیری از تقلب، دستکاری بازار و حمایت از سرمایه گذاران درخواست کرده است. این مسائل همچنین برای تایید ETF های بیت کوین کش در ژانویه بسیار مهم بود.

بررسی مداوم ETF اتریوم

SEC جدول زمانی دقیقی برای بررسی این وجوه منتشر نکرده است. با این حال، اظهار داشت که نظرات نهایی باید ظرف 21 روز پس از انتشار در ثبت فدرال ارسال شود. البته این تمدید تنها بر جدول زمانی پیشنهادی اینوسکو و گلکسی تأثیر می‌گذارد و بر جدول زمانی کلی برای تأیید ETF‌های اتریوم تأثیری نمی‌گذارد. زیرا انتظار می رود SEC به طور همزمان در مورد چندین پیشنهاد مشابه تصمیم گیری کند.

در هفته‌های اخیر، SEC تصمیم‌گیری در مورد سایر ETF‌های نقدی اتریوم، از جمله پرونده‌های Fidelity در ۱۸ ژانویه، BlackRock در ۲۴ ژانویه و Grayscale در ۲۵ ژانویه را به تاخیر انداخته است.

احتمال تایید SEC یک ETF نقطه اتریوم همچنان نامشخص است. برخی از نظرسنجی‌ها تا کنون 43 درصد احتمال تایید وجوه تا ماه می را نشان می‌دهند. سیفارت 60 درصد شانس را تخمین می زند، در حالی که یکی از اعضای جی پی مورگان 50 درصد را پیشنهاد می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *