1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ارز دیجیتال
  4. »
  5. ۵ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال…

۵ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال در تهران کشف شدرئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: پنج دستگاه ماینینگ ارز دیجیتال در تهرانسر کشف شد.به گزارش به گزارش میهن تجارت، سرهنگ علی قاسم پور با اشاره به جزئیات این خبر گفت: با شکایت چند تن از شهروندان و اعلام نماینده اداره برق منطقه تهرانسر مبنی بر صدای زیاد و مصرف بالای برق یک واحد آپارتمان در یک واحد. از محلات، موضوع بررسی خواهد شد. در دستور کار ماموران کلانتری 150 تهرانسر قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد 2 نفر از ساکنان این واحد آپارتمانی با استفاده از دستگاه های «ماینر» در حال استخراج ارز دیجیتال هستند که با استفاده از روش های نوین کشف جرم و روش های علمی، مخفیگاه این افراد را شناسایی کرده اند. متهم و سرانجام در 29 بهمن ماه این متهمان در حین استخراج ارز دیجیتال طی عملیات پلیسی دستگیر شدند.

سرهنگ قاسم پور بیان کرد: از مخفیگاه متهمان پنج دستگاه معدن و متهم به همراه تجهیزات مکشوفه به کلانتری منتقل شدند. در تحقیقات کارشناسان پلیس راه مبارزه با جرایم اقتصادی، ارزش ریالی این دستگاه ها سه میلیارد ریال برآورد شده است.
منبع:

مهر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *