1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. گردشگری پیشران و شتاب‌دهنده اقتصادی است

گردشگری پیشران و شتاب‌دهنده اقتصادی است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، سخنرانی آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه 22 بهمن ماه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اظهار داشت: گردشگری یکی از مهم ترین بحث ها در حوزه اقتصادی است که شتاب دهنده است. اقتصاد کشورها اینکه دولت ها بر توسعه و فعال سازی گردشگری در کشورهای خود تاکید دارند به این دلیل است که این توریسم یک محرک و شتاب دهنده اقتصادی است.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از بیست و دوم تابستان ششم بهمن 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

پیش از این عزت الله ضرغامی اعلام کرده بود که نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از امروز 23 بهمن ماه نسبت به دوره های گذشته با ابعاد گسترده تر و گسترده تر برگزار می شود.

این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه گردشگری کشور است. تفاوت نمایشگاه امسال این است که فضاهای نمایشگاه های دائمی تهران نسبت به سال قبل به گردشگری اختصاص یافته است و صنایع دستی که همزمان با این نمایشگاه برگزار شده بود تا سوم تا ششم از آن حذف شده است. روز اسفند در قالب یک نمایشگاه ملی مجزا. برگزار می شود.

این نمایشگاه صبح امروز با حضور آیت الله رئیسی رئیس جمهور کشورمان، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین برگزار شد. زوراب پولولیکاشویلیرئیس سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد افتتاح می شود.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *