1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. دشمن به دنبال اعتبارزدایی و القای…

دشمن به دنبال اعتبارزدایی و القای حس ناامیدی برای کاهش میزان مشارکت است

به گزارش خبرنگار به گزارش میهن تجارت، سردار مجتبی فدا امروز – دوشنبه 23 بهمن – در یک اجتماع سیاسی گفت: مردم در نظام مقدس اسلامی نقش محوری و اساسی دارند و در پیروزی و پیشبرد انقلاب نیز نقش داشته اند.

به گفته وی، در طول تاریخ وقایع بسیاری رخ داده است که نقش مردم در آنها قابل توجه است. سالها پیش در روز عاشورا شیخ فضل الله به ناحق اعدام شد در حالی که عزاداران در همان روز از کنار این صحنه گذشتند و بی تفاوت بودند.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) اصفهان ادامه داد: این نشان می دهد که دسته عزاداری که سکولار هستند و انگیزه دین و دیار ندارند، سکولار هستند و در حالی که حرف حق گفته می شود، راه اشتباه خود را ادامه می دهند. و بی تفاوت هستند صلیب ها

وی با اشاره به اینکه زمانی که پیامبر اسلام مبعوث شد بسیاری از مستضعفان، محرومان و مستضعفان به سوی او و دینش جذب شدند، افزود: امام راحل مردم را در اداره کشور و سرنوشت خود سهیم کردند، بنابراین این هنر انقلاب و جمهوری اسلامی بود. که باعث می شود مردم در ارکان و اجزای آن مشارکت داشته باشند و ما از آن به قدرت نرم تعبیر می کنیم.

سردار فدا گفت: 45 سال است که این هنر که قدرت نرم است، کشور را از گذرگاه های مختلف عبور داده است و هنر مقام معظم رهبری نیز همین بود که در 35 سال گذشته کشور را به پای مردم رساند. سالها با این قدرت نرم از زمان رحلت امام خمینی (ره) به سلامت از تلاطم های سیاسی و نظامی جهان و منطقه گذشت.

وی با بیان اینکه امروز به خاطر همین قدرت نرم است که سایه جنگ و تهدید از سر ایران اسلامی برداشته شده است، تصریح کرد: این قدرت نرم الگویی برای کشورهای مسلمان و برخی کشورهای منطقه و ملت های آنها شده است.

فرمانده سپاه اصفهان با یادآوری اینکه همین چند سال پیش بود که همه امکانات از تجهیزات غربی گرفته تا دلار عربی به سوریه سرازیر شد، افزود: آنجا هم مشاهده کردیم که وقتی مردم به میدان آمدند جنگ نیابتی صورت نگرفت. در این کشور و در نهایت تعداد جنایتکاران و دشمنان اسلام شکست سنگینی را متحمل شدند.

وی تاکید کرد: هنر انقلاب و نظام اسلامی این است که با تکیه بر این مردم رشد کرده است. نمونه این مورد در دوران سخت شیوع ویروس کرونا بود که عده‌ای با تولید ماسک‌های خانگی جهاد کردند و یا یک دانشجوی بسیجی به کمک کادر پزشکی آمد و ۱۵۰۰ نفر را از ابتلای زنان به ویروس کرونا بازداشت. بچه ها، خواهر و برادر در حال فرار از ویروس کرونا بودند و نقش داشتند. انجام می داد

فدا خاطرنشان کرد: ما در شرایط کنونی کشور نیازمند چنین برخوردهایی هستیم. اگرچه مشکلات، گرانی ها، نابسامانی بازار و نارسایی های مختلف مدیریتی وجود دارد، اما امروز زمان پرداختن به مسائل فردی و فرعی نیست و اولویت نظام مقدس اسلامی است.

وی ادامه داد: همه ما در اتوبوس یا کشتی هستیم که ممکن است فردی مریض یا مشکلی داشته باشد، اما حال هدایت کننده و ناخدا خوب است. انقلاب، نظام و جمهوری اسلامی به خودی خود هیچ مشکل و نقصی ندارند و همه مشکلات از ما و مسئولانی است که برنامه ریزی درستی ندارند و به دستورات ائمه انقلاب و متدینین عمل نکرده اند. و دستورات قرآنی

تاکید همیشگی رهبر انقلاب بر نقش مردم

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان تصریح کرد: در این سال ها عده ای توسعه سیاسی را مبنای کار قرار دادند اما رهبری فرمودند معیشت و اقتصاد، برخی توسعه اقتصادی و سازندگی را اساس و اولویت قرار دادند، اما برتری. رهبر انقلاب فرمودند مردم; برخی هم بحث عدالت را بدون نقش مردم در صحنه مطرح کردند که مقام معظم رهبری فرمودند مردم; امروز هم معظم له بر دموکراسی و مردم گرایی تاکید دارند.

وی به صحبت های اخیر خود در مناسبت های مختلف اشاره کرد و گفت: باز هم دیدیم که بر نقش و تاثیر رای مردم در آینده کشور و تضمین اقتدار، امنیت، وحدت ملی، وحدت و انسجام و ایجاد تاکید دارند. شرایطی مثل 22 بهمن.

سردار فدا با طرح این سوال که آیا با نیامدن و رای ندادن مسائل اقتصادی حل می شود، گفت: باید دید با رای ندادن به حرف چه کسانی گوش می دهیم. رهبر انقلاب می فرمایند ببینید توپخانه دشمن کجا را نشانه می گیرد و می زند، پس هر جا دشمن روی آن تمرکز کرد، ما باید برعکس عمل کنیم.

وی تاکید کرد: اگر رای دادن مهم نیست چرا دشمن و رسانه اش اینقدر روی موضوع “رای ندادن” تمرکز می کنند؟ هدف آنها ایجاد ناامیدی و کاهش مشارکت مردم است و از این طریق بدنبال بدنام کردن مسئولان و دست اندرکاران نظام اسلامی هستند.

فرمانده سپاه اصفهان با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز سه ماهواره ایرانی به فضا افزود: ندیدن این موفقیت ها و گفتن اینکه انقلاب کاری از پیش نبرده، هدف تبلیغات بیگانه برای ناامید کردن مردم است.

وی تصریح کرد: آمریکایی ها گفتند 12 هزار میلیارد دلار در منطقه ما خرج کردند و چیزی به دست نیاوردند اما آن که عزت و اقتدار پیدا کرد جمهوری اسلامی است و طرفی که شکست خورد و شکست خورد آمریکا و مزدورانش و همراهانش بود.

سردار فدا با اشاره به اینکه با وجود اینکه در بخش های مختلف رشد و پیشرفت زیادی داشته ایم، ادامه داد: در این بین پسرفت هایی نیز داریم و باید برای رسیدن به نقطه ایده آل تلاش کنیم.

وی افزود: قبل از انقلاب فروش نفت ایران شش میلیون بشکه بود در حالی که ما شش میلیون نفر جمعیت داشتیم اما امروز کشور با دو و نیم برابر جمعیت نسبت به آن زمان و یک چهارم تولید کشور اداره می شود. آن زمان. این نشان دهنده موفقیت ها و دستاوردهایی است که دشمن نمی خواهد مردم از آن آگاه شوند.

فرمانده سپاه اصفهان با بیان خاطراتی از حسین فردوست در دوران پلهوی گفت: زمانی که رضاخان در جنگ جهانی به آلمانی ها گرایش پیدا کرد، انگلیسی ها او را خلع کردند و پادشاه کشور 10 دقیقه از مقاومت خودداری کرد. و عده ای از سربازان انگلیسی او را بستند و بندرعباس را گرفتند.

وی گفت: محمدرضا دوست و همراه خود حسین فردوست را به سفارت انگلیس می فرستد تا بگوید محمدرضا می خواهد جانشین پدر شود. سفارت انگلیس 10 شرط و خواسته دارد و محمدرضا می پذیرد. وقتی فردوست به سفارت انگلیس برگشت، انگلیس خبیث پنج شرط دیگر هم به او اضافه کرد که محمدرضا قبول کرد و حتی به فردوست گفت که اگر شرایط دیگری هست، نیازی به امضای من نیست و خودت قبول کن.

سردار فدا تصریح کرد: نتیجه این اقدامات این بود که ایران مجری بی چون و چرای دستورات انگلیس بود و به آنها اجازه استخراج نفت ایران را داد. انگلیس باید 40 درصد از کنسرسیوم نفتی ایران و انگلیس سود بگیرد و ایران با خضوع و ذلت غارت کند.

وی تاکید کرد: امروز عظمت ایران شرایطی را به وجود آورده است که هیچکس نمی تواند ایران را تهدید کند و ایران مقتدر اسلامی در منطقه الگو شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه امام (ره) بود که مسئله فلسطین را احیا کرد و آن را سرلوحه مسائل قرار داد، ادامه داد: حتی برخی از رزمندگان فلسطینی نتوانستند زنده بمانند و آبروی کشور خود را در این سال معامله کردند. توافقنامه کمپ دیوید که شرایطی را ایجاد کردند که دولت خودمختار گرفتند و امروز به جایی رسیده است که اسرائیل می گوید اگر اسرائیل پیروز شود و حماس نابود شود، اداره غزه را به دولت خودمختار واگذار می کنیم.

وی تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی به درجه ای از رشد و تعالی رسیده است که هرجا حرکت و قیام ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی وجود دارد حامی و پشتیبان آنها و در کنار آنهاست.

سردار فیدا خاطرنشان کرد: روزانه 60 هزار مشاور خارجی در کشورمان زندگی می کردند که حتی اولین دانشجویان دوره خلبانی کشور پس از اتمام تحصیل مجبور به کار زیر نظر آنها بودند و تعدادی از آنها در خانه های ملک شهر اصفهان و شاهین شهر زندگی می کردند. اما آنها بدون اجازه به مشاوران اجازه راه اندازی یا تعمیر هواپیما را نداشتند.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در بسیاری از زمینه ها از جمله علم و فناوری، نانو، پزشکی، مهندسی و صنایع نظامی و موشکی جزء 10 کشور برتر جهان است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان از رسانه ها خواست دستاوردها را ببینند و به خوبی به مردم منتقل کنند. امروز فضای مجازی آنقدر جامعه را متحیر و متحول کرده است که عده ای در حوادثی مانند سال گذشته در فراخوان های ضد انقلاب شرکت کردند و گول فضا را خوردند.

دست مردم برای انتخاب باز است

وی با اشاره به اینکه حدود 1000 داوطلب در استان اصفهان تایید شده اند، افزود: دست مردم برای انتخاب باز است و فضا برای مشارکت فعال و مردمی مهیا است، هرچند به دلیل برخی چالش ها و کاستی ها از جمله نابسامانی بازار بالاست. قیمت ها و امثال آن، دشمن به دنبال آن نشستن بر زخم این است که شرایط را به گونه ای قرار دهد که آتشی را که زیر خاکستر است باور کند; دوباره شعله ور شود، اما حضور مردم دهانشان را می بندد و اقتدار ما را دو چندان می کند.

سردار فدا همچنین به اهمیت انتخابات مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: این حوزه نیز حائز اهمیت است; دیروز عده ای به دنبال شورای رهبری بودند و از این اندیشه دفاع کردند اما بعد از 35 سال دیدم رهبری که سکاندار کشتی انقلاب است رکاب امام راحل را رها کرد و راه امام و دین را ادامه داد.

وی با بیان اینکه دشمنان تمام دستاوردهای نظام اسلامی را بدنام می کنند و کارآمدی دولت و نظام را زیر سوال می برند، تصریح کرد: و همین فلسطینی ها با التزام به اسلام ناب محمدی و الگوبرداری از مردم مقاوم ما در این نبرد چند جانبه نقش آفرینی کردند و در مقابل همه مستکبران ایستاده اند.

فرمانده ارشد نظامی اصفهان افزود: امروز همه مردم غزه در صحنه ایستاده اند و معتقدند حماس و غزه یکی هستند زیرا می دانند تسلیم و عقب نشینی مساوی با ذلت، آوارگی و پذیرش ذلت و بدبختی است. پس محکم و استوار ایستاده اند».

وی خاطرنشان کرد: ساکنان دلیر غزه فداکار مبارزه با اسرائیل خونخوار هستند چرا که نمونه آنها شهدای ما بودند. آنها همراه با یمنی ها این ضربه جبران ناپذیر را با مدیریت، طراحی و اجرای بومی خود وارد کردند و امروز حرکت یمن نیز محلی و متکی به آنهاست، پس همه اینها ظرفیت هایی است که انقلاب در کشور ایجاد کرده و گسترش داده است. قلب منطقه

فدا با اشاره به اینکه دشمن با توجه به شکست های مختلف و سخت به دنبال کاهش حضور ما در انتخابات اسفند ماه است، ادامه داد: مقاومت فلسطین می گوید ایران اسلامی ستون جهان اسلام و عمود بر آن است، پس وقتی امید داریم. حضور آزادان و مستضعفان ما باید بیش از هر دوره ای پرشورتر و حداکثری باشد.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *