1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. ماجرای توقیف یک نمایش به درخواست…

ماجرای توقیف یک نمایش به درخواست آموزش و پرورش

نمایش «دیوار» به نویسندگی و کارگردانی عرفان قهستانی و تهیه کنندگی حامد مقدم توقیف شد.

به گزارش مهر، نمایش «دیوار» که از سوم بهمن ماه ۱۳۰۲ به کارگردانی و نویسندگی عرفان قهستانی و تهیه کنندگی حامد مقدم در تالار فرهنگ روی صحنه رفته بود، در دومین شب اجرای خود به درخواست وزارت ارشاد متوقف شد. تحصیلات.

لازم به ذکر است مخاطبانی که تاکنون بلیت این نمایش را تهیه کرده اند، پس از رفع توقیف «دیوار» و کسب مجوز مجدد و اصلاحات، می توانند با همان بلیت قبلی این نمایش را تماشا کنند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: در شهر پاریس درگیری های شدیدی به وجود آمده و دو گروه در حال جنگ هستند، میکائیل و سارا در یکی از محله های پاریس در انتهای کوچه ای بن بست زندگی می کنند که به کانون درگیری تبدیل شده است.در یکی از شب هایی که درگیری شدیدی رخ داد در همان کوچه فردی ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد و همزمان دختری به نام حنا برای مخفی شدن وارد خانه می شود.سارا و میکائیل تصمیم می گیرند. تا خود را به جای آن فرد ناشناس و حنا که به دردسر افتاده اند بگذارند…»

زهرا اسدی، کاوه توکلی، سارا سیبی، جلال سعیدی، جلال تبریزی، محمدمهدی غروی، مرتضی رضایی، یاشار خمسه، سعید قبادی، ملیکا نوش بل آباد، ندا طاهری، مرضیه ابراهیمی، پرنیا فضلیخانی، فاطمه کریمی، جهفری سرایی، امیر حوری نگین هریسی، رهام کرمی و عرفان قهستانی در نمایش «دیوار» به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل این نمایش مشاور کارگردان: مهدی فرجامی و وحیده قهستانی، دستیار کارگردان: جلال سعیدی، طراح صحنه: شکوفه سلیمانی، طراح صحنه: امید نور مرادی، آهنگساز: عرفان قهستانی، گیتار الکتریک: امیر میرزایی، ویولن سل: سام وجدان خو ، گیتار الکتریک: امیر نقدی، ویولن و صدا: نگر زاهدی، پیانو: مرتضی رضایی، درامر: محسن ربیعی، ترومپت: علی محمد کیشوری، طراح موومون: علیرضا تاجیک، طراح صحنه و لباس: مرضیه ابراهیمی، طراح، گریم: نوشین ربیعی ، طراح پوستر و بروشور: پگاه گودرزی، طراح نور: محمدحسین بابایی، مدیر صحنه: امیرحسین جعفری، منشی صحنه: زهرا پارسایی، عکاس: آیدا پیام، رضا یزدان پور، تدوین: عرفان یوسفی، رهام کرمی و علیرضا حیران، صدا: ایلیا آهنگر و دستیار دوم کارگردان: محسن ربیعی.

اخبار تکمیلی نمایش “دیوار درام موسیقی” متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *