1. صفحه اصلی
  2. »
  3. صنعت و تجارت
  4. »
  5. ورود پلیس به پرونده کوروش کمپانی/…

ورود پلیس به پرونده کوروش کمپانی/ ۱ تن بازداشت و ۲ نفر تحت تعقیب شدندرئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: متهم اصلی «شرکت کوروش» قبل از تشکیل پرونده متواری شد اما یکی از اعضای اصلی این شرکت دستگیر و دو نفر دیگر تحت تعقیب هستند و با هماهنگی دستگاه قضایی انجام شد. ، کلیه اموال متهم اصلی مصادره شد.به گزارش به گزارش میهن تجارت، سردار حسین رحیمی درباره شرکت «شرکت کوروش» گفت: با توجه به تبلیغات شرکتی به نام «شرکت کوروش» برای فروش تلفن همراه خارج از ضوابط و زیر قیمت بازار، موضوع به دستور کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با بررسی های انجام شده مشخص شد اعضای این شرکت با تبلیغات گسترده و سوء استفاده از برخی چهره های سرشناس (سلبریتی ها) با دریافت مبالغی با وعده 45، اقدام به ثبت نام از طریق تبلیغات فروش تلفن همراه با قیمت پایین کرده اند. تحویل روز

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا افزود: مظنون اصلی قبل از تشکیل پرونده متواری شد. با اقدامات انجام شده یکی از اعضای اصلی این شرکت دستگیر و دو نفر دیگر تحت تعقیب هستند و با هماهنگی دستگاه قضایی کلیه اموال متهم اصلی پرونده کشف و ضبط شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه متأسفانه در مدت فعالیت این شرکت برخی افراد خوشنام و سرشناس اقدام به تبلیغ برای این شرکت کرده اند که با اتهامات آنها برخورد می شود، گفت: افرادی که از این شرکت رجیستر گوشی کرده اند. شرکت با جهت تشکیل پرونده و انجام اقدامات بعدی لطفا مدارک خود را به پلیس امنیت اقتصادی فرجا واقع در ابتدای مرزداران به همراه داشته باشید.

وی افزود: تشکیل پلیس امنیت اقتصاد دیجیتال این امکان را به ما می دهد که با رصدهای انجام شده از فعالیت مجرمان در این حوزه جلوگیری کنیم.
منبع:

ایرنا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *