1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. جاده‌های استان اصفهان لغزنده است /…

جاده‌های استان اصفهان لغزنده است / بیش از ۶۰ میلی‌متر بارش در کوهرنگ ثبت شد

جاده‌های استان اصفهان لغزنده است / بیش از ۶۰ میلی‌متر بارش در کوهرنگ ثبت شد

منصور شه فروش در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت، با اشاره به اینکه بیشترین میزان بارندگی در مناطق غرب و جنوب استان رخ داده است، اظهار کرد: بر اساس بررسی های انجام شده این سامانه بارشی تاکنون عملکرد بسیار خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه این سامانه دارای رطوبت بوده است، افزود: بارندگی ها به سایر نقاط استان و مناطق مرکزی و شرقی کشیده شده و تپه فریدون شهر اسلام آباد بیش از 55 میلی متر بارندگی داشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تاکنون بویین میاندشت 26 میلی متر، خوانسار 27 میلی متر، سمیرم 20 میلی متر، فریدونشهر 31 میلی متر، پادنای سمیرم 28 میلی متر، گلپایگان 15 میلی متر، اصفهان بیش از 11 میلی متر، دران بارندگی داشته اند. 18 میلی متر و چادگان 15 میلی متر. انجام داده است.

ژیرفروش با اشاره به بارندگی بیش از 60 میلی متر در کوهرنگ افزود: آمار ذکر شده قطعا تا شب افزایش می یابد و پیش بینی می شود بارش ها تا صبح فردا با شدت و ضعف ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به گزارش چندین مورد آبگرفتگی پس از بارندگی ها افزود: 320 اکیپ در مناطق مختلف برای امداد رسانی به حوادث و بازگشایی جاده ها و تخلیه آب از مناطق سیل زده در حال فعالیت هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: وزش باد با سرعت 70 و 80 کیلومتر در ساعت در مناطق شرقی پیش بینی می شود و مردم همچنان نکات ایمنی را رعایت کنند.

این فروشنده شیشه با اشاره به کاهش دید و لغزنده بودن جاده ها به کمک رسانی به بیش از 60 مورد در جاده ها ادامه داد: رانندگان به نکات ایمنی به ویژه در محورهای شرقی، غربی و جنوبی جاده ها توجه کنند. استان. بودن

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *