1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ارز دیجیتال
  4. »
  5. رشد درآمد معاملاتی صرافی کوین بیس…

رشد درآمد معاملاتی صرافی کوین بیس / افزایش پذیرش رمز ارزها

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


صرافی کوین بیس در گزارش سه ماهه خود از افزایش 64 درصدی درآمد معاملاتی و کسب 529.3 میلیون دلار در سه ماهه چهارم سال گذشته خبر داد.به گزارش به گزارش میهن تجارت، افزایش درآمد صرافی کوین بیس نشان دهنده انتظارات برای راه اندازی صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) است که به عنوان گامی مهم در جهت پذیرش گسترده بیت کوین شناخته می شود. این صندوق‌ها محصولاتی هستند که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند با خرید سهام در صندوق‌های قابل معامله در بورس که مستقیماً دارایی را در اختیار دارند، به بیت‌کوین دسترسی پیدا کنند.

راه اندازی ETF های بیت کوین نه تنها قیمت کریپتوها را افزایش داده است، بلکه به نظر می رسد دوران جدیدی از رونق را برای صرافی کوین بیس آغاز کرده است. این پلتفرم مبادله نه تنها از تراکنش های رمزنگاری سود می برد. در عوض، با ارائه ETF و انجام خدمات نگهبانی رمزنگاری به بسیاری از آنها نیز سود می رساند.

صرافی کوین بیس با چالش های رقابتی مواجه است

در همین حال، با ورود ETF های بیت کوین، صرافی کوین بیس با سطح جدیدی از رقابت روبرو شده است. Sandeep Rao، محقق ارشد Leverage Shares، ابراز نگرانی کرد که ETF های بیت کوین می توانند سطح جدیدی از رقابت را به ارمغان بیاورند.

در مجموع، درآمد کوین بیس در سه ماهه 51 درصد افزایش یافت و به 953.8 میلیون دلار رسید که از میانگین تخمین 828 میلیون دلاری نظرسنجی تحلیلگران پیشی گرفت. این اولین سود سه ماهه بورس در دو سال گذشته بود.

درآمد حاصل از واحد اشتراک و خدمات این صرافی نیز با رشد 12 درصدی به 373 میلیون دلار رسید. در نهایت، کل درآمد سال 2023 به 3.1 میلیارد دلار رسید که 3 درصد کمتر از سال قبل است. با این حال، سود خالص یا درآمد آن پس از کسر هزینه ها، مالیات ها و بهره به 95 میلیون دلار رسید.

عملکرد مالی اخیر صرافی کوین بیس نشان دهنده قدرت و توانایی آن در بازار پویا ارزهای دیجیتال است. این شرکت با درآمد خالص بیش از 95 میلیون دلار، موقعیت خوبی برای مقابله با چالش های رقابتی و سرمایه گذاری بر روی علاقه رو به رشد ارزهای دیجیتال دارد. با بلوغ بازار ارزهای دیجیتال، اقدامات استراتژیک و مالی کوین بیس در حفظ رهبری و ترویج پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال کلیدی خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *