1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. انتشار ویدیوی هوش مصنوعی از پدر…

انتشار ویدیوی هوش مصنوعی از پدر دونالد ترامپ: «پسرم تو همیشه یک احمق بودی»

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

یورونیوز: ساخت ویدئویی با استفاده از هوش مصنوعی پدر دونالد ترامپ، جدیدترین ساخته جعلی است که این فناوری جدید ایجاد کرده و نگرانی هایی را در مورد تاثیر مخرب این فناوری بر جوامع ایجاد کرده است.

ویدئوی جدید که در ایالات متحده بسیار مورد توجه قرار گرفته، توسط The Lincoln Project، یک کمیته اقدام سیاسی که توسط محافظه کاران میانه رو و جمهوری خواهان تأسیس شده است، منتشر شد. در این ویدئو پدر دونالد ترامپ سخنان نه چندان دلگرم کننده ای به پسرش می گوید.

او رو به دوربین می‌گوید: «دونی، پسر، من همیشه می‌دانستم که تو یک احمق هستی، معاملات تجاری‌ات همه چیز بیهوده بود. زندگی شخصی شما به هم ریخته است و همه فرزندانتان به خصوص ایوانکا از شما متنفرند.

ترامپ پدر، توسعه دهنده املاک و مستغلات، در سال 1999 درگذشت و امپراتوری او به دونالد ترامپ به ارث رسید.

این ویدیو البته در پایان حاوی پیامی است که نشان می دهد تماماً توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است، اما نگرانی ها در مورد سوء استفاده احتمالی از این فناوری برای فریب افکار عمومی را تشدید کرده است.

پروژه لینکلن که خود را سازمانی حامی دموکراسی معرفی می کند، در تلاش است تا از بازگشت ترامپ به کاخ سفید جلوگیری کند.

پیش از این در رقابت برای نامزدی جمهوری خواهان، ران دیسانتیس، نامزد و فرماندار فلوریدا، ویدئویی از ترامپ منتشر کرد که آنتونی فائوچی، مشاور سابق پزشکی کاخ سفید را در طول همه گیری کووید-19 در آغوش گرفته بود. ویدئویی که اساسا با هوش مصنوعی ساخته شده و واقعی نبود.

همچنین در ماه ژانویه، رای دهندگان در نیوهمپشایر با تلفن های خود تماس هایی دریافت کردند که در آن جو بایدن به آنها گفت که در میهن تجارتات مقدماتی شرکت نکنند. کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده بعداً ممنوعیت صداهای تولید شده توسط هوش مصنوعی در تماس های رباتیک را اعلام کرد.

پیش از این، گروهی از حامیان ترامپ تصاویر جعلی را از دستبند زدن او توسط ماموران پلیس فدرال و همچنین دیدار او با پاپ فرانسیس در کاخ سفید منتشر کرده بودند که همگی توسط هوش مصنوعی تهیه شده بود.

افزایش روزافزون این سوءاستفاده‌ها از سوی افراد و جریان‌های مختلف سیاسی، نگرانی‌هایی را در مورد تأثیرات نامطلوب این فناوری در فرآیندهای میهن تجارتاتی ایجاد کرده است و با وجود هشدارها، مکانیسم خاصی برای جلوگیری از این روند ایجاد نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *