1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. بایدن: ترامپ از پاسخگو کردن پوتین…

بایدن: ترامپ از پاسخگو کردن پوتین خودداری می‌کنند / رئیس جمهور روسیه مسئول مرگ ناوالنی است؛ چرا ترامپ نمی‌تواند این را بگوید؟

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

ایسنا: جو بایدن با انتقاد از واکنش دونالد ترامپ به مرگ الکسی ناوالنی، منتقد کرملین، گفت: چرا ترامپ همیشه آمریکا را مقصر می داند؟

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا و نامزد پیشتاز حزب جمهوری خواه در میهن تجارتات 2024 آمریکا سرانجام روز سه شنبه سکوت خود را شکست و در مورد مرگ الکسی ناوالنی اظهار نظر کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، جو بایدن، رئیس جمهور کنونی آمریکا گفت: ترامپ و سایر جمهوری خواهان از پاسخگویی پوتین (رئیس جمهور روسیه) خودداری می کنند. در عوض، ترامپ گفت که مرگ ناوالنی باعث شد او بفهمد که آمریکا چقدر بد است.

الکسی ناوالنی در سال 2021 به دلیل حمایت مالی و تحریک افراط گرایی در روسیه زندانی شد و رسانه های این کشور روز جمعه از مرگ این معترض ضد “ولادیمیر پوتین” در زندان خبر دادند. وزارت امور خارجه روسیه در رابطه با مداخله غرب در این موضوع اعلام کرد: واکنش های غرب باز هم فریبکاری، بدبینی و عدم وجود اصول روشن را نشان داد.

بایدن افزود: ترامپ گفت و من مستقیماً از او نقل قول می کنم. “ما ملتی در حال زوال هستیم” چرا ترامپ همیشه آمریکا را مقصر می داند. پوتین مسئول مرگ ناوالنی است. چرا ترامپ نمی تواند این را بگوید؟

ترامپ در شبکه اجتماعی خود با عنوان «حقیقت اجتماعی» نوشت: «مرگ ناگهانی الکسی ناوالنی من را بیش از پیش از آنچه در کشورمان می گذرد آگاه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *