1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. رشد قیمت «پژو207 دنده‌ای» در بازار/…

رشد قیمت «پژو207 دنده‌ای» در بازار/ دنا پلاس گران شد+ جدول

به گزارش اگزتان نیوز؛ چندی پیش بود که برندهای معروف و لوکسی چون بنز و بی ام و به لیست خودروهای وارداتی اضافه شدند. انتشار این خبر در کنار لغو ممنوعیت 5 ساله واگذاری مالکیت این خودروها، بازار را بیش از پیش متوقع کرد.

همین امر باعث شد تا بخش زیادی از تقاضا برای خودروهای لوکس منتظر ورود این خودروها به بازار باشند. از سوی دیگر، لیست واردات رایج در هفته های اخیر به طور مستمر به روز می شود، البته خودروهای اضافه شده به این لیست هنوز در بازار دیده نشده اند.

بر اساس ارزیابی بازار، بیشترین رشد قیمت به «پژو 207 دنده ای» رسید و این خودرو با 13 میلیون افزایش در بازار قیمت گذاری شد و «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» تنها خودرویی بود که وارد بازار شد. کاهش

قیمت محصولات ایران خودرو

از میان محصولات ایران خودرو، قیمت «پژو 207 دنده ای»، «هایما اس 8»، «تارا اتومات V2»، «پژو 206 دنده ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتومات AT» ارزیابی شد. .

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، قیمت «پژو 206 دنده ای» در بازار و نسبت به دو روز گذشته 575 میلیون تومان بود و تغییری در قیمت نداشت. اما «هایما اس 8» یک میلیارد و 860 میلیون تومان در بازار قیمت داشت و رشد 5 میلیونی را تجربه کرد. ارزیابی بازار همچنین نشان می دهد که در بین خودروهای ایرانی، «تارا اتومات وی 2» امروز یک میلیون افزایش داشت و 891 میلیون قیمت داشت.

از سوی دیگر، تحقیقات نشان می دهد که در میان محبوب ترین های ایران خودرو امروز، خانواده دنا با رشد و نزول در بازار قیمت گذاری شد که با این شرایط، «دنا پلاس 6 توربو توربو» 848 میلیون تومان قیمت داشت و دارای افت یک میلیون تومانی اما «دنا پلاس توربو» اتومات با افزایش 10 میلیونی در بازار 925 میلیون شد.همچنین تحقیقات نشان می دهد امروز «پژو 207 دنده ای» با افزایش 735 میلیون تومانی در بازار قیمت گذاری شد. 13 میلیون

قیمت محصولات سایپا

از بین محصولات سایپا قیمت خودروهای «شاهین جی»، «تیبا باکسر اس ایکس»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوئیک گیر آر»، «کوئیک گیر اس» و «ساینا گیر اس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمت کتاب، «شاهین جی» در بازار ۶۸۹ میلیون تومان قیمت داشت و یک میلیون تومان افزایش داشت. اما خانواده کویک امروز تغییری در قیمت خود نداشتند، با این شرایط «دنده کویک آر» با قیمت 395 میلیون تومان و «کویک دنده اس» نیز با یک میلیون افزایش به 395 میلیون تومان در بازار رسید. از سوی دیگر قیمت خانواده تیبا تغییری نکرد و با این شرایط قیمت “تیبا صندوقدار” 387 میلیون تومان و “تیبا هاچ بک EX” 376 میلیون تومان شد. بررسی بازار نیز نشان می دهد «ساینا دنده اس» با یک میلیون افزایش 405 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

اقتصاد 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *