1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. هشدار اوباما به بایدن درباره پیروزی…

هشدار اوباما به بایدن درباره پیروزی ترامپ در میهن تجارتات در یک ملاقات خصوصی

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

همشهری آنلاین: باراک اوباما در دیدار خصوصی با بایدن از شکست احتمالی خود در برابر ترامپ ابراز نگرانی کرد.

باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا با جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی آمریکا دیدار و درباره احتمال پیروزی ترامپ در میهن تجارتات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا ابراز نگرانی کرد.

برخی گزارش ها حاکی از آن است که وی دو دیدار خصوصی با بایدن در این زمینه داشته است.

مجله تایم اخیرا در گزارشی مدعی شد که اوباما در ژوئن گذشته با بایدن دیدار کرد و درباره احتمال پیروزی ترامپ در میهن تجارتات 2024 آمریکا هشدار داد.

بر اساس آنچه مجله تایم نوشت، اوباما به بایدن توصیه کرد رویکردهای تهاجمی تری اتخاذ کند و میهن تجارتات ریاست جمهوری آتی آمریکا را به همه پرسی درباره ترامپ تبدیل کند.

تایم گزارش داد که اوباما در یک جلسه خصوصی به بایدن گفت که کارزار میهن تجارتاتی او بی ثبات است و متقاعد کردن رای دهندگان ناراضی در آمریکا چالش بزرگی برای بایدن است. وی همچنین اظهار داشت که شکست دادن بایدن در میهن تجارتات 2024 دشوارتر از شکست او در سال 2020 است. علیرغم هشدارهای بایدن، تغییر محسوسی در مبارزات میهن تجارتاتی جو بایدن ایجاد نشده است.

جو بایدن در سال 2020 ترامپ را با اختلاف کمی شکست داد. با این حال، او برای شکست ترامپ در میهن تجارتات 2024 آمریکا با چالش های جدی مواجه است.

در عین حال اخیراً سایت خبری آکسیوس از رقابت طولانی مدت بایدن و اوباما خبر داده و تاکید کرده است که این رقابت عمدتاً بر محور دستاوردها و موفقیت های دو طرف در دوران قدرت است. اما این ادعا از سوی معاون مطبوعاتی کاخ سفید تکذیب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *