1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. درخواست بیش از ۲ هزار روان‌شناس…

درخواست بیش از ۲ هزار روان‌شناس برای اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، بیش از دو هزار روانشناس و مشاور در نامه ای خطاب به گوترشدبیر کل سازمان ملل متحد و وارد شدنرئیس کمیسیون وضعیت زنان سازمان ملل، جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه به ویژه زنان و کودکان بی گناه را محکوم کرد و خواستار اخراج فوری رژیم صهیونیستی از کمیسیون وضعیت زنان شد. این سازمان این نامه با تلاش روانشناسان ایرانی تهیه شده است.

در این بیانیه که به صورت نامه ای خطاب به افراد مذکور ارسال شده است، روانشناسان نسبت به بی تفاوتی سازمان های بین المللی نسبت به سلامت روان زنان و کودکان غزه ابراز نگرانی کرده و بر لزوم اخراج اسرائیل از کمیسیون وضعیت کشور تاکید کردند. زنان.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

وی افزود: امروز سوال مهم روانشناسان جهان این است که آیا کمیسیون وضعیت زنان سازمان ملل تنها مختص چند کشور است و مردم غزه و زنان و کودکان آن جایی در این سازمان ندارند؟ آیا اعضای محترم کمیسیون زنان تا به حال به سلامت روان زنان و کودکانی که روز خود را با صدای بمب و آتش و گلوله آغاز می کنند فکر کرده اند؟

چگونه است که این رژیم با این همه تخلفات هولناک هنوز در این کمیسیون عضویت دارد و با دستان آغشته به خون بیش از 25000 زن و کودک بی گناه از حقوق زنان و کودکان می گوید؟ مدعی حقوق زنان است، در حالی که حدود 70 درصد از کشته شدگان جنگ در غزه زنان و کودکان بی گناه هستند! آیا چشم و گوش سازمان ملل که یک سازمان بین المللی است به روی این جنایت هولناک بسته است؟

این جنایات همچنین نادرستی رویاهای اروپایی و آمریکایی برای نظم نوین جهانی و آرمان های آنها، آرمان های توسعه پایدار و تلاش صندوق های وابسته به سازمان ملل متحد برای مدیریت کشورها را آشکار و نشان می دهد. ضعیف تر نوشته شده است. شش سال بعد که در ارزیابی دستیابی به اهداف توسعه پایدار (2030) به عدم تحقق رسیدید و نتایج نشان داد که کشورها در اجرای آن با شما همکاری نکرده و نخواهند کرد، خاطرات را به خاطر بسپارید. این رسوایی های بزرگ و دلیل عدم اعتماد کشورها به سازمان ملل متحد و صندوق های وابسته به آن به درستی شناسایی شود.

ما روانشناسان با هشدار نسبت به وضعیت سلامت روان مردم به ویژه زنان و کودکان غزه، اعتبار سازمان ملل متحد و خطر نارضایتی جهانی از این سازمان را به شما گوشزد کرده ایم و عاجل و قاطعانه خواستار اخراج این سازمان هستیم. این رژیم زشت و جعلی از تمام صندوق های وابسته در اسرع وقت. به سازمان ملل و کمترین واکنش اخراج آن از کمیسیون وضعیت زنان و کنوانسیون حقوق کودکان است.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *