1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. مراجعه بیش از ۳۷۰۰ بیمار به…

مراجعه بیش از ۳۷۰۰ بیمار به بیمارستان بهشتی کاشان

سیدرامین مدنی در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت اظهار کرد: مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان با 600 تخت فعال و 169 پزشک متخصص گوارش، نوزادان، قلب، روماتولوژی، پزشکی به عنوان بزرگترین بیمارستان شمال استان اصفهان در سال 89 تاسیس شد. اورژانس، بیهوشی، داخلی، زنان و زایمان، جراح عمومی، اطفال، قلب، ارتوپدی، مغز و اعصاب، عفونی، کلیه و مجاری ادراری، رادیولوژی و آزمایشگاه و شش پزشک عمومی با ارائه خدمات به بیماران در 26 بخش سرپایی و فوق تخصصی. خدمات درمانی به حجم زیادی از بیماران و مراجعین.

وی با بیان اینکه بیمارستان شهید بهشتی کاشان نیز می باشد پسندیدن سایر مراکز ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی در ایام نوروز فعال هستند، وی افزود: در این ایام تمامی خدمات ارائه می شود پاراکلینیک درگیر آقایآه توسی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی و آزمایشگاه در بیمارستان شهید بهشتی ارائه می شود.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی کاشان تصریح کرد: از 28 اسفند 1402 لغایت ششم فروردین ماه سال جاری، 3 هزار و 700 بیمار به بیمارستان مراجعه کردند، بیش از 3 هزار بیمار به صورت سرپایی مداوا شدند و بیش از 700 بیمار نیاز به بستری در بیمارستان داشتند. این مرکز پزشکی در این مدت خدمات به بیماران نیز ارائه می شود.

مدنی با بیان اینکه تمامی اعمال جراحی در ایام تعطیل در این مرکز انجام می شود، خاطرنشان کرد: در مدت مذکور 178 عمل جراحی در این مرکز انجام شده است.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *