اردن کمک به صهیونیست‌ها را تائید کرد

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و با توجه به سی که در که دربی خطر صفدی گفت در ما میرویم وی با این رسانه آمریکایی تصریح کرد: هر چیزی که وارد آسمان ما شود حریم هوایی ما را نقض می کند و معتقدیم که خطری برای اردن محسوب می شود. به این دلیل ما تمام توان خود را برای پایان دادن به این تهدید انجام خواهیم داد و این کاری است که باید انجام دهیم.

وی افزود: آنچه رخ داد نشانه بدتر شدن وضعیت خطرناک بود مگر اینکه با عامل این همه تنش که تجاوز اسرائیل به غزه و ادامه نداشتن افق سیاسی است مقابله کنیم.

وزیر خارجه اردن عملیات تنبیهی ایران را یک حمله تلافی جویانه خواند کنجکاو در عوض وی حمله اخیر رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را به رسمیت شناخت و خاطرنشان کرد: تهران تنها زمانی واکنش نشان داد که کنسولگری آن کشور هدف قرار گرفت.

در همین راستا ارتش اردن نیز در بیانیه ای اعلام کرده است که برای جلوگیری از سوء استفاده از آسمان این کشور تعداد پروازهای گشتی را افزایش داده است.

ارتش اردن در این بیانیه افزود: تشدید پروازهای ما حمایت کردن یعنی اجازه نمی دهیم حریم هوایی ما توسط هیچ طرف برای هیچ هدفی استفاده شود.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *