کاهش محسوس قیمت پژو 207 اتومات در بازار + جدول قیمت

به گزارش اگزتان نیوز؛ بررسی روند بازار نشان می دهد که اگرچه اکثر برندهای مطرح داخلی در بازار روند نزولی داشتند، اما تعداد کمی از آنها با افزایش یا بدون تغییر معامله شدند.

به گفته فعالان بازار خودرو، از روز گذشته نرخ دلار به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در بازار کاهش یافته و همین امر موجب کاهش قیمت اکثر خودروها در بازار شده که البته این کاهش قیمت چندان چشمگیر نبوده است.

روند قیمت خودروهای داخلی نشان می دهد که امروز «پژو 207 پانوراما اتوماتیک» بیشترین کاهش قیمت را داشته است و این در حالی است که دو خودرو «رانا پلاس» و «تارا اتوماتیک V2» در بازار افزایش قیمت داشتند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو، قیمت «دنا پلاس توربو اتوماتیک»، «پژو 207 پانوراما اتوماتیک»، «هایما S7»، «تارا اتوماتیک V2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش اطلاعات قیمت کارنامه، در بازار «دنا پلاس توربو اتوماتیک» یک میلیارد و 75 میلیون تومان قیمت خورد و افت 14 میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد. با بررسی بازار می توان «پژو 207 پانوراما اتوماتیک» را رکورد کم تولید در بازار امروز دانست. این خودرو با 23 میلیون کاهش در بازار یک میلیارد و 65 میلیون تومان قیمت داشت. از سوی دیگر «هایما اس 7» نیز در بازار یک میلیارد و 695 میلیون تومان معامله شد و قیمت تغییر نکرد. با وجود کاهش قیمت در بازار، ارزیابی ها نشان می دهد که در بین خودروهای ایرانی، «تارا وی 2 اتوماتیک» با افزایش 5 میلیونی 998 میلیون تومان و «رانا پلاس» با افزایش 5 میلیونی 648 میلیون تومان قیمت گذاری شدند.

از سوی دیگر، «پژو پارس LX» امروز در بین مدل های پرطرفدار ایران خودرو 886 میلیون تومان قیمت داشت و تغییری در قیمت نداشت.

قیمت محصولات سایپا

از بین محصولات سایپا قیمت «شاهین جی»، «تیبا باکسر اس ایکس»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوئیک گیر آر»، «کوئیک گیر اس» و «ساینا گیر اس» ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت کتاب، امروز «شاهین جی» در بازار 760 میلیون تومان قیمت داشت و 5 میلیون کاهش داشت. در بین خانواده کویک امروز «دنده کیویک آر» با یک میلیون افت در بازار 456 میلیون تومان قیمت داشت و «کیویک دنده اس» نیز 3 میلیون افت داشت و 440 میلیون تومان شد. از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می دهد که «تیبا هاچ بک EX» در قیمت 420 میلیون تومان باقی مانده است. تحلیل بازار نیز نشان می دهد «ساینا دنده اس» امروز با قیمت 447 میلیون تومان و افت 2 میلیونی و خودروی جدید «اطلس» سایپا بدون تغییر 595 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

اقتصاد 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *