آرژانتین به کاردانو چراغ سبز نشان داد

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


این هفته، با همکاری بنیاد کاردانو و استان مرکزی انتریوس، شاهد پیشرفت قابل توجهی در پذیرش فناوری بلاک چین در آرژانتین بودیم.به گزارش به گزارش میهن تجارت، این اتحاد استراتژیک نقطه عطفی برای هر دو طرف است. از یک سو، کاردانو به دنبال ورود قوی به صحنه پررونق ارزهای دیجیتال در آرژانتین است و از سوی دیگر، استان انتریوس به دنبال شریکی ماهر برای رهبری پذیرش فناوری بلاک چین است. مراسم رسمی امضای قرارداد بین فرماندار روجلیو فریجریو و رافائل فراگا از کاردانو سر و صدای زیادی در آمریکای جنوبی ایجاد کرد. اگرچه جزئیات این همکاری فاش نشده است، اما گمانه زنی های گسترده ای در مورد آن وجود دارد.

قرارداد با کاردانو برای تحقق اهداف آرژانتین

این حرکت کاملاً با محور اخیر آرژانتین به ارزهای دیجیتال مطابقت دارد. رئیس جمهور آرژانتین، خاویر میل، یکی از مدافعان دارایی های دیجیتال، از طرح هایی مانند قانونی کردن استفاده از ارزهای دیجیتال در قراردادها و همکاری با السالوادور برای درک پذیرش بیت کوین حمایت کرده است. مشارکت کاردانو با این چشم انداز مطابقت دارد و به طور بالقوه تخصص فنی را برای آرژانتین فراهم می کند تا خود را به عنوان یک مرکز منطقه ای بلاک چین معرفی کند.

برای کاردانو، جذابیت آرژانتین غیرقابل انکار است. این کشور دارای جمعیتی آگاه در زمینه فناوری و دولتی است که فعالانه از ارزهای دیجیتال استقبال می کند. این زمین حاصلخیز به کاردانو فرصت طلایی می دهد تا جای پای خود را در آمریکای لاتین، منطقه ای که رشد انفجاری بلاک چین را تجربه می کند، ایجاد کند.


تاثیر مثبت این همکاری برای کاردانو

با توجه به اینکه توکن اصلی شبکه یعنی ADA در حال حاضر کمتر از رقبای خود معامله می شود، یک مشارکت موفق می تواند اعتماد سرمایه گذاران را بازگرداند و ADA را به ارتفاعات جدیدی سوق دهد. در حال حاضر، ADA در هفته گذشته تنها 1.7 درصد افزایش یافته و به 0.45 دلار رسیده است، اما انتظار می رود در آینده نزدیک به سطح 0.5 دلار برسد.
البته این قرارداد با خطرات احتمالی همراه است. چارچوب نظارتی ارز دیجیتال در آرژانتین هنوز در حال توسعه است و مشخص نیست این قوانین چگونه بر عملیات کاردانو تأثیر می‌گذارند. همچنین موفقیت این مشارکت به پروژه های خاص آن بستگی دارد.

با وجود این عدم قطعیت ها، همکاری بین Cardano و Entre Ríos یک پیشرفت امیدوارکننده برای هر دو طرف است. آرژانتین گامی مطمئن به سمت آینده مبتنی بر بلاک چین برمی دارد، در حالی که کاردانو موقعیتی استراتژیک در بازار رو به رشد ایجاد می کند.
در نهایت، با تکامل این مشارکت، دیدن کاربردهای نوآورانه فناوری بلاک چین که از این اتحاد در آمریکای جنوبی پدید می‌آید، جذاب خواهد بود.

اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را در صفحه ارز دیجیتال به گزارش میهن تجارت بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که برای همه روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیاز دارد دانش و تجربه کافی است. این گزارش به گزارش میهن تجارت صرفاً در راستای تحلیل داده ها و اخبار مربوطه می باشد و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی برای هیچ نوع معامله ای به خوانندگان عزیز ارائه نمی دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *