به جنگ صلیبی علیه ارز های دیجیتال پایان می‌دهم

به جنگ صلیبی علیه ارز های دیجیتال پایان می‌دهم

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا، روز پنجشنبه در یک گردهمایی مالی در سانفرانسیسکو حمایت خود را از صنعت ارزهای دیجیتال اعلام کرد و در عین حال از رویکردهای نظارتی دموکرات ها انتقاد کرد. بر اساس گزارش حاضران در این مراسم 12 میلیون دلار با موفقیت بهره مند شد کمپین انتخاباتی ترامپ جمع آوری شد

دونالد ترامپ حامی سرسخت ارزهای دیجیتال است!

طبق گزارش ها، ترامپ در این مراسم خود را یکی از مدافعان سرسخت ارزهای دیجیتال معرفی کرد. تروور تراینا مدیر فناوری و سفیر سابق آمریکاخود ترامپ خاطرنشان کرد “رئیس ارزهای دیجیتال” به آن می گویند آینده. این اعلام در حالی صورت می‌گیرد که بخش ارزهای دیجیتال به دنبال تأثیرگذاری بر چهره‌های سیاسی در بحبوحه بررسی‌های شدید پس از ورشکستگی‌های صنعت بزرگ در سال 2022 است.

هارمیت دیلونیکی از زنان عضو کمیته ملی جمهوری خواهان، گفت که ترامپ بر اهمیت ارزهای دیجیتال تاکید کرده و حمایت قاطع خود را از این صنعت اعلام کرده است. با این حال، ترامپ برنامه های دقیقی در مورد رویکرد خود به سیاست ارزهای دیجیتال ارائه نکرد.

اظهارات ترامپ این در تضاد با فرمان اجرایی جو بایدن در سال 2022 با هدف تضمین توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال است. این دستور، آژانس ها مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا آنها را بر آن داشت تا دستورالعمل های نظارتی را برای کاهش خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال ایجاد کنند. دولت بایدن همچنین تمایل خود را برای همکاری با کنگره بر روی چارچوب نظارتی برای دارایی های دیجیتال نشان داده است.

رابین پترسونسخنگوی کاخ سفید بر موضع دولت تاکید کرد و بر تلاش برای متعادل کردن نوآوری در دارایی های دیجیتال با حمایت از مصرف کننده وی بر خطرات فناوری های جدید تاکید کرد.

در گزارش ها ذکر شد که علیرغم گرایش های عمدتا لیبرال سانفرانسیسکوترامپ در میان تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران خطرپذیر و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در منطقه حمایت پیدا کرده است. این حامیان، از جمله چندین چهره برجسته، نگران آنچه به نظر آنها مقررات بیش از حد در دولت فعلی است، هستند. مشاور Palantir، جیکوب هلبرگ، خاطرنشان کرد که ترامپ، با اشاره به رئیس SEC، گری جنسلر، وعده داده است که “جنگ های صلیبی بایدن-گنسلر در برابر ارزهای دیجیتال» در عرض یک ساعت پس از آغاز به کار توضیح داده شد.

این رویداد شرکت کنندگان قابل توجهی از صنعت کریپتو را جذب کرد، از جمله مدیران Coinbase و دوقلوهای Winklevoss. تایلر و کامرونکه به دلیل سرمایه گذاری قابل توجه آن در حوزه ارزهای دیجیتال شناخته شده اند

همسویی جامعه ارزهای دیجیتال با دونالد ترامپ

دیوید ساکس و چامات پالیهاپیتیا، که در مورد سرمایه گذاری های خود در ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین صحبت کردند، میزبان جمع آوری کمک های مالی در Pacific Heights بودند. همسویی جامعه کریپتو با ترامپ نشان دهنده یک حرکت استراتژیک است که ناشی از نگرانی در مورد فشارهای نظارتی است که برای رشد و نوآوری صنعت مضر است.

ماه گذشته، ترامپ این ارز دیجیتال را در یک رویداد ویژه برای دارندگان ترامپ NFT در استراحتگاه Mar-a-Lago خود در فلوریدا تایید کرد. نگران رفتنش بود شرکت های رمزنگاری از ایالات متحده، نسبت به دارایی های دیجیتال ابراز خصومت کرد. او گفت: “اگر می خواهیم آن را بپذیریم، باید اجازه دهیم آنها اینجا باشند.”

اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را در صفحه ارز دیجیتال به گزارش میهن تجارت بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که برای همه روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیاز دارد دانش و تجربه کافی است. این گزارش به گزارش میهن تجارت صرفاً در راستای تحلیل داده ها و اخبار مربوطه می باشد و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی برای هیچ نوع معامله ای به خوانندگان عزیز ارائه نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *