رشد انفجاری قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال نزدیک است

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال معتقد است که طی 7 تا 10 روز آینده، قیمت بیت کوین رشد قابل توجهی خواهد داشت.به گزارش به گزارش میهن تجارت، یک تحلیلگر ناشناس ارزهای دیجیتال با نام مستعار Credible به 396100 دنبال کننده خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفت که احتمالاً قیمت بیت کوین قبل از یک جهش بزرگ، اصلاح عمیقی پیدا می کند.

این تحلیلگر ارزهای دیجیتال می گوید که قیمت بیت کوین ممکن است تا سطح 62000 دلار قبل از شروع یک صعود سهموی دیگر به بالاترین سطح جدید کاهش یابد.

هدف قیمت بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال

Credible اظهار داشت: کف قیمت بیت کوین اکنون به محدوده 60,000 دلار (در صورت برگشت) محدود شده است و به طور واقع بینانه از 62,000 تا 63,000 دلار (اگر اصلاً به این سطح برسد) نخواهد رفت. به احتمال زیاد این سطح به خوبی کار خواهد کرد. همچنین، ۷ تا ۱۰ روز دیگر طول می‌کشد تا شاهد جهش بسیار قوی بیت کوین با هدف قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار باشیم.

بر اساس پیش‌بینی Credible، افزایش قیمت بیت‌کوین باعث می‌شود معامله‌گران ارزهای رمزپایه، دارایی‌های آلتکوین خود را بفروشند تا به عقب برسند.

Credible گفت: “قیمت بیت کوین شمع قدرت مطلقی ایجاد می کند که آنقدر بزرگ و قوی است که توجه کل بازار ارزهای دیجیتال برای مدتی به بیت کوین جلب می شود و نقدینگی از 10 میلیون آلتکوین دیگر (که Dogecoin یکی از آنهاست) شروع به خروج می کند. . “از آنهاست) و به بیت کوین سرازیر می شود، زیرا بیت کوین شروع به انفجار کرده است.”

در کوتاه‌مدت، تحلیل‌گر معتقد است که قیمت بیت‌کوین یک رالی دیگر بالای 70000 دلار خواهد داشت و سپس به سمت 64000 دلار اصلاح می‌شود تا به بالاترین حد خود برسد.

اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را در صفحه ارز دیجیتال به گزارش میهن تجارت بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که برای همه روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیاز دارد دانش و تجربه کافی است. این گزارش به گزارش میهن تجارت صرفا در راستای تحلیل داده ها و اخبار مربوطه می باشد و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی را برای هیچ نوع معامله ای به خوانندگان عزیز ارائه نمی دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *