چه زمانی همستر کامبت تبدیل به پول می‌شود؟

چه زمانی همستر کامبت تبدیل به پول می‌شود؟

به گزارش به گزارش میهن تجارت:

لینک کوتاه کپی شد
این روزها کاربران زیادی مشغول بازی همستر کمبت هستند. اما سوال اساسی این است که این سکه های مجازی چه زمانی تبدیل به پول می شوند؟ و آیا قیمت قابل توجهی خواهد بود؟


به گزارش به گزارش میهن تجارت، این روزها دست زدن بی پایان به صفحات تلفن همراه به امید کسب درآمد در بین بسیاری از کاربران تلگرام رایج شده است. اما لازم به ذکر است که تبدیل این سکه های مجازی به پول مستلزم درج آن در صرافی های ارز دیجیتال است. بر اساس نقشه راه منتشر شده در وب سایت رسمی این پروژه، در جولای 2024، یعنی بین اواسط ژوئیه تا اواسط مرداد، توکن Hamster Combat در صرافی های ارز دیجیتال قرار می گیرد. پس از این لیست، کاربران می توانند با انتقال توکن های خود به صرافی ها، تجارت با این سکه های مجازی را آغاز کنند.

قیمت احتمالی همستر کمبت

آنچه بسیاری از کاربران را امیدوار کرده است، احتمال سرنوشتی مشابه نات کوین و این بازی است. قیمت نات کوین در ابتدای عرضه در صرافی ها 0.0068 دلار اعلام شد. NatCoin در نهایت توانست به رکورد قیمت 0.02 دلار دست یابد.
لازم به ذکر است که تکرار این موضوع در مورد همستر کامبت ممکن است هرگز اتفاق نیفتد و در نتیجه پس از درج شدن در صرافی ها باید منتظر مشخص شدن قیمت همستر باشیم.

اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را در صفحه ارز دیجیتال به گزارش میهن تجارت بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که برای همه روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیاز دارد دانش و تجربه کافی است. این گزارش به گزارش میهن تجارت صرفاً در راستای تحلیل داده ها و اخبار مربوطه می باشد و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی برای هیچ نوع معامله ای به خوانندگان عزیز ارائه نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *