مجری مناظره‌ها همچنان در ابهام

با شروع پخش برنامه های تبلیغاتی سه کاندیدا از تلویزیون، دو مجری شناخته شدند.

به گزارش ایسنا، بر همین اساس مهدی مهدیقلی با برنامه «صف اول» و سحر امامی با برنامه «گفتگوی ویژه خبری» با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت و گو کردند.

مهدی مهدیقلی که به عنوان یکی از گزینه های اصلی اجرای برنامه مناظره مطرح بود، روز گذشته برنامه «صف العول» را اجرا کرد و حالا حضورش به عنوان مجری مناظره ها بیش از گذشته در هاله ای از بلاتکلیفی است.

تلویزیون چهار دوره تولید و پخش مناظره های انتخاباتی را تجربه کرده است و در انتخابات 1403 به طور غیرقابل پیش بینی پنجمین دوره این ساختار تلویزیونی را پشت سر می گذارد.

بر این اساس اسامی مجریانی چون محمدجعفر خسروی (مجری قدیمی تلویزیون)، کامران نجف زاده (گزارشگر قدیمی و مجری این روزهای برنامه برمودا)، المیرا شریفی مقدم (مجری و گوینده تلویزیون) و مهدی مهدی قلی. (مجری تلویزیون) برای انجام مناظره دعوت شدند. شنیده بود.

اما پیمان جبلی – رئیس صدا و سیما – در نشست خبری دو روز پیش خود ضمن اعلام کلیات برگزاری برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در صدا و سیما، باز هم نامی از مجری این برنامه نبرد. مناظره و تاکید کرد که انتخاب مجری نهایی مناظره ها در حال بررسی است و نام مجری یکی دو روز قبل از مناظره اعلام خواهد شد. بنابراین اسامی اعلام شده در رسانه ها تنها حدس و گمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *