بهترین سایت‌ های تحلیل ارزهای دیجیتال کدام‌اند؟

بهترین سایت‌ های تحلیل ارزهای دیجیتال کدام‌اند؟

به گزارش به گزارش میهن تجارت، انجام معاملات و خرید ارزهای دیجیتال همواره با ریسک های زیادی همراه است؛ از این رو فعالان بازار ارزهای دیجیتال و تحلیلگران فعال در این بازار سعی در کاهش ریسک های موجود و اتخاذ بهترین تصمیم با استفاده از بهترین ابزار دارند.

در ادامه به تعدادی از سایت های مهم و فعال در زمینه تحلیل ارزهای دیجیتال اشاره می شود که شناخت آنها یکی از الزامات ورود به بازار ارزهای دیجیتال است.

ارزش بازار سکه: داده های جامعی در مورد ارزهای دیجیتال از جمله قیمت ها، ارزش بازار، حجم معاملات و غیره ارائه می دهد.

کوین گکو: این پلتفرم شفاف و کاربرپسند تجزیه و تحلیل و داده های عمیقی را در مورد هزاران ارز دیجیتال ارائه می دهد.

Crypto Comper: علاوه بر ارائه ابزارهای تجزیه و تحلیل پورتفولیو، اطلاعات دقیق و دقیقی را در مورد بازار ارزهای دیجیتال منتشر می کند.

نمای معاملاتی: یک پلتفرم قدرتمند که توسط معامله گران برای تحلیل تکنیکال در بازارهای مختلف از جمله ارزهای دیجیتال استفاده می شود.

مسیر: یک پلتفرم متمرکز بر تحقیق است که تجزیه و تحلیل عمیق، داده های بازار و اخبار ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد.

گلسنود: اطلاعات زنجیره ای و تجزیه و تحلیل داده ها را برای ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. تمرکز آن بر ارائه بینش های به دست آمده از داده های بلاک چین است.

احساسات: این اطلاعات اجتماعی و توسعه ای را در مورد بیش از 2000 ارز دیجیتال ارائه می دهد.

نام: این به دلیل داده‌های شفاف و دقیق بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است و طیف گسترده‌ای از ابزارها و ویژگی‌ها را برای تجزیه و تحلیل بازار کریپتو ارائه می‌کند.

سکه 360: یک پلت فرم بصری گرا است که یک رابط نقشه حرارتی منحصر به فرد برای ردیابی داده های بازار ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

له شدن قمری: پلتفرمی که بر تجزیه و تحلیل اجتماعی برای ارزهای دیجیتال متمرکز است و بینش هایی را بر اساس روند رسانه های اجتماعی و فعالیت های جامعه ارائه می دهد.

اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را در صفحه ارز دیجیتال به گزارش میهن تجارت بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که برای همه روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیاز دارد دانش و تجربه کافی است. این گزارش به گزارش میهن تجارت تنها در راستای تحلیل داده ها و اخبار مرتبط می باشد و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی برای هیچ نوع معامله ای به خوانندگان عزیز ارائه نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *