آخرین وضعیت بیماری کارگردان مطرح سینما: حالم خوب نیست

جمال شورجه که پیش از این برای ساخت اثری درباره جنایات رژیم صهیونیستی ابراز علاقه کرده بود، گفت: زمانی که حالم بهتر شود، کارم را می سازم. اما این روزها حالم خوب نیست و توانایی ساخت فیلمم را ندارم.

به گزارش ایرنا، این کارگردان سینما حضور پیشکسوتان و بازگشت آنان به عرصه های هنری به ویژه سینما، تلویزیون و تئاتر را اقدامی شایسته خواند و تصریح کرد: هر چه پیش بیاید خوب است. آنها کار بزرگی انجام دادند و راه را برای بازگشت پیشکسوتان به عرصه های مختلف هنری باز کردند.

وی خاطرنشان کرد: مردم فکر می کنند هنرمندان ما فقط سلبریتی و چهره هستند در حالی که هنرمندان اصلی ما همین مردم هستند. عرصه فرهنگ و هنر کشور پیشکسوتان زیادی را به جامعه هدیه کرده است که باید قدردان همه آنها بود و کارهای خوبی در حمایت از این عزیزان در «دولت مردمی» انجام شد و انتظار می رود این حمایت ها ادامه داشته باشد.

شورجه بیان کرد: دولت سیزدهم و شخص رئیس جمهور شهید حمایت زیادی از هنرمندان به ویژه پیشکسوتان داشتند و امیدواریم دولت چهاردهم نیز این مسیر را طی کند تا شاهد شکوفایی و بازگشت رونق به هنر در عرصه های مختلف باشیم. .

فیلمنامه سریال «حضرت موسی (ع)» توسط مرحوم فرج الله سلحشور کارگردان سریال «یوسف پیامبر (ع)» نوشته شده است. اما با توجه به بیماری که در ادامه این مسیر برای شورجه پیش آمد، کارگردان جدیدی تعیین شد تا مسئولیت کار را بر عهده بگیرد و در نهایت ابراهیم حاتمی کیا انتخاب شد.

جمال شورجه، فیلم هایی چون «سی و سه روز»، «قول ملاقات»، «باشگاه مخفی»، «خلبان»، «دایره سرخ»، «عبور از خط قرمز»، «حماسه مجنون»، «لبه تیغ» ، «عملیات کرکوک»، «شب 10» و «روزنه» در کارنامه هنری خود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *