تجربه‌ای که زندگی مهسا طهماسبی را دگرگون کرد

مهسا طهماسبی بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه ویژه برنامه یورو 2024 که از شبکه تلویزیونی خانگی پخش می شود، درباره پیگیری این مسابقات گفت: با توجه به مشغله ای که با پسر یک و نیم ساله ام دارم، من اغلب بازی ها را خلاصه می کنم. من بیشتر وقتم را دنبال وظایف مادری می کردم و می گذراندم. در حال حاضر اساساً فعالیت دیگری ندارم و بیشتر وقتم را با فرزندم می گذرانم.

چهار پیشنهاد را به خاطر فرزندم رد کردم

به گزارش مهر، وی افزود: در یک ماه گذشته حدود چهار پیشنهاد کاری داشتم که به دلیل شرایطی که داشتم آنها را رد کردم، زیرا می خواستم بیشتر روی فرزندم تمرکز کنم. دنیای مادر واقعا دنیای عجیبی است. من شخصا دوست داشتم این شرایط را تجربه کنم و همیشه دوست داشتم اختلاف سنی کمی با فرزندم داشته باشم. بعد از به دنیا آمدن فرزندم می توانم بگویم که تمام دنیای من تغییر کرد.

طهماسبی ادامه داد: مهمترین تجربه برای من این است که دوباره با دخترم بزرگ می شوم. قبلا اصلا صبور نبودم اما در این مدت خیلی صبور شدم. در این مدت چیزهای زیادی یاد گرفتم، حتی غذا خوردن و تفریحم سالم تر شده است. دنیای مادری برای من پر از تغییرات مثبت بوده است و واقعیت این است که از این تجربه لذت می برم.

این بازیگر که حضور در تلویزیون و سریال های خانگی را تجربه کرده است درباره تفاوت این دو حوزه گفت: شاید زمانی می گفتند مخاطبان تحصیل کرده تلویزیون نمی بینند اما امروز انگار تلویزیون نمی تواند حداقل انتظارات مخاطبانش را برآورده کند. . در این شرایط قطعا ورود سکوها به میدان اتفاق بسیار خوبی بود.

سریال های خانگی به بازیگرانی مثل من که سلبریتی نیستم کمک کرد دیده شوند

وی افزود: سریال های خانگی به بازیگرانی مثل من کمک کرد تا دیده شوند. ما بازیگرانی هستیم که کمتر کار کرده ایم و به اصطلاح سوپراستار یا سلبریتی نیستیم. از طرفی پلتفرم ها فضای بازتری برای فعالیت دارند. به نظر می رسد دنیای تخیلی سریال های خانگی بیشتر از سریال های تلویزیونی واقعی شده است. بعد از حضور در سکوها، واقعاً با پیشنهادهای بیشتری برای کار مواجه شدم. فعال شدن این پلتفرم ها دایره محدود بازیگرانی را که به نظر می رسید در مقطعی در همه سریال ها حضور داشتند، گسترده تر کرد و چهره های جدیدی وارد این عرصه شدند. امروز هم شاهد درخشش بازیگران خوب و درجه یک در سریال های خانگی هستیم.

طهماسبی با بیان اینکه خود را سلبریتی نمی دانم، تصریح کرد: سلبریتی بودن هم جنبه مثبت دارد و هم جنبه منفی. جنبه مثبت آن طبیعتا می تواند پیشنهادهای بیشتری برای کاری باشد که دوست دارید و می توانید آن را با چهره های خاص تری تجربه کنید. اما نکته بد این است که زندگی شخصی شما را تحت الشعاع قرار می دهد. از آنجایی که من تازه تشکیل خانواده داده ام، فکر می کنم برای من خیلی بهتر است، حداقل در این مقطع، زمانی که سوپراستار نیستم و نیستم.

وی افزود: بالاخره سلبریتی بودن تمرکز و زمان را از خانواده دور می کند. اگر قرار است کاری را درست انجام دهید، باید 100% روی آن متمرکز باشید. اگر قرار باشد در شرایطی قرار بگیریم که هر شب بخواهم از فرزندم دور باشم، قطعا برایم جالب نیست. در ضمن من هم مثل هر بازیگر دیگری دوست دارم دیده شوم و مورد توجه قرار بگیرم. موضع من واقعاً این نیست که ادعا کنم که سلبریتی بودن را دوست ندارم، اما فکر می کنم حداقل زمان من امروز نبود، امیدوارم در آینده آن را تجربه کنم.

ورود به بازیگری با معرفی فرهاد آئیش

مهسا طهماسبی درباره رابطه خانوادگی خود با مائده طهماسبی و تاثیر آن در ورود او به عرصه بازیگری تاکید کرد: این رابطه قطعا تاثیر داشت و اصلا نمی توانم آن را انکار کنم. خانواده ام یاور من بودند. اولین کار موفقی که در آن دیده شدم سریال «دیوار به دیوار» بود که با معرفی فرهاد آئیش وارد پروژه شدم، در این مسیر تنها مشوق من خانواده ام بود و عمو فرهاد و خاله مائده همیشه به من خوبی می دادند. انرژی.

وی همچنین درباره میزان رضایت خود از پیشرفتش گفت: زمانی که سریال «دیوار به دیوار» پخش شد انتظار داشتم اتفاقات خیلی بهتری برایم بیفتد اما بعد از آن مدت ها بیکار بودم. بعد از اکران فیلم «قانون مورفی» مدت ها بیکار بودم. اما امروز به این فکر می کنم که شاید باید تمام این مراحل را تا حد ممکن آهسته انجام می دادم تا برای شرایطی که در آن قرار گرفته ام، چه از نظر شخصیتی و چه از نظر ذهنی آمادگی کامل داشته باشم.

این بازیگر گفت: شاید اگر این اتفاقات برایم تندتر و سریعتر می افتاد آن جنبه را نداشتم و شاید اگر پیشرفتم کندتر بود دلسرد می شدم و انگیزه ام را از دست می دادم. به همین دلیل معتقدم که با سرعت مناسب حرکت کرده ام.

طهماسبی درباره حضور مکرر برخی چهره ها در رئالیتی شوها نیز گفت: این انتقاد می تواند بجا باشد اما مثل این گروهی که امروز در رئالیتی شوها حضور دارند، گروه دیگری مدام در سریال ها دیده می شود. بازیگرانی که در «زودیاک» یا «پدرخوانده» یا برنامه های مشابه حضور می یابند، بازیگرانی هستند که در سریال های خانگی چندان حضور پررنگی ندارند و شاید تعادلی در این زمینه ایجاد شده است. به شخصه ولی ترجیح میدم این 2 گروه ادغام بشن و همون بچه ها تو واقعیت شوها تو سریال حاضر بشن و بالعکس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *