نهنگ‌ها در حال جمع آوری چین لینک هستند

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


مشاهدات چنین تحلیلگری نشان می دهد که سرمایه گذاری در چین لینک توسط سرمایه گذاران ارز دیجیتال افزایش قابل توجهی داشته است.به گزارش به گزارش میهن تجارت، علی مارتینز، تحلیلگر معروف بازار ارزهای دیجیتال اعلام کرد که سرمایه گذاران در هفته گذشته مقدار قابل توجهی از چین لینک (LINK) را با خرید کل ۷۶.۸۸ میلیون دلار خریداری کرده اند. یعنی معادل بیش از 6.2 میلیون LINK.

پیش از این، مارتینز تاکید کرده بود که چین لینک ممکن است پس از سقوط به زیر سطح حمایت 12 دلار، از یک الگوی سر و شانه کاسته شود. این الگو اغلب نشان دهنده احتمال کاهش بیشتر قیمت است.

در حال حاضر، مارتینز هشدار می دهد که LINK کمی بالاتر از 13 دلار است که ممکن است آلت کوین سطح حمایت قبلی را به مقاومت جدید تبدیل کند. افزایش اخیر به 13 دلار ممکن است آزمایش مجدد این سطح بحرانی باشد.

بر اساس تحلیل مارتینز، LINK احتمالاً تا حدود 6.80 دلار سقوط خواهد کرد که نشان دهنده افت احتمالی نزدیک به 50 درصدی نسبت به قیمت معاملاتی فعلی آن است.

اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را در صفحه ارز دیجیتال به گزارش میهن تجارت بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که برای همه روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیاز دارد دانش و تجربه کافی. این گزارش به گزارش میهن تجارت تنها در راستای تحلیل داده ها و اخبار مربوطه می باشد و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی برای هیچ نوع معامله ای به خوانندگان محترم ارائه نمی دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *